Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Synthos Agro

  (16)
  Synthos Agro

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 16

  Synthos Agro

  Synthos Agro to część Grupy Kapitałowej Synthos Group. Synthos Agro to spółka, która zajmuje się produkcją środków ochrony roślin, nawozów, a także agrochemikaliów, przeznaczonych dla branż rolniczej, sadowniczej i warzywniczej. W swojej ofercie firma ma także biocydy ogrodnicze.

  Synthos Agro – producent środków ochrony roślin

  Celem Synthos Agro jest zapewnienie pełnej ochrony upraw, a jednocześnie zadbanie o jak najwyższą jakość plonów. Marka działa zgodnie z filozofią 360 stopni, która zakłada ciągłą troskę o rośliny, dostarczanie nowoczesnych produktów oraz ochronę roślin przed niekorzystnymi czynnikami. W ofercie firmy dostępne są środki do zwalczania chwastów, szkodników i grzybów. Synthos Agro dba o ochronę roślin na każdym etapie ich rozwoju, a także o dostarczanie uprawom niezbędnych mikroelementów i makroelementów w nawozach.

  Synthos Agro – skuteczność i bezpieczeństwo

  Produkty Synthos Agro – środki grzybobójcze, akarycydy, a także ekologiczne środki ochrony roślin – słyną ze swojej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

  Rozwiń