Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Yara

  (37)
  Yara

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 37

  Yara jest firmą z ponad 100-letnią historią. Założona została w 1919 roku w Norwegii, a od 1991 roku produkty marki trafiły na rynek polski. Producent oferuje nawozy posypowe, granulowane i dolistne, wykorzystywane w rolnictwie i ogrodnictwie. Wszystkie produkty stosowane w celu odżywienia roślin mają skrupulatnie dopracowany skład, który zapewnia działanie ukierunkowane na konkretny problem. Nawozy Yara są odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby roślin i gleby, w której się rozwijają. Połączenie kompleksowej wiedzy i innowacyjnego podejścia pozwoliło uzyskać różnorodne produkty o wysokiej skuteczności.

  Nawozy Yara dostosowane do zróżnicowanych potrzeb upraw

  YaraBela to seria nawozów, które zapewniają optymalne zbiory przy zastosowaniu niskich dawek azotu. Ich rolą jest obniżenie zapotrzebowania na wapno i dostarczenie magnezu. Produkty z tej kategorii znajdują zastosowanie przede wszystkim w uprawach rzepaku, zbóż, kukurydzy, ziemniaka i buraka cukrowego. 

  W skład serii YaraVita wchodzą specjalistyczne produkty mikroelementowe o wysokiej koncentracji, przeznaczone do stosowania dolistnego. Każdy preparat składa się z określonej liczby składników mineralnych w dawkach dostosowanych do potrzeb upraw rolniczych oraz roślin ogrodniczych. Dzięki odżywkom z tej kategorii możesz szybko i skutecznie rozwiązać problem niedoborów mikroelementów w uprawie. Zaletą produktów z serii YaraVita jest doskonała rozpuszczalność i konsystencja umożliwiająca łatwe opróżnienie opakowania, bez strat w produktach. W kategorii nawozów dolistnych w płynie warto zwrócić uwagę na YaraVita Frutrel, który znajduje zastosowanie w uprawach roślin jagodowych i sadowniczych. 

  Nawóz YaraMila – wybierz kompleksowe odżywienie roślin

  Kolejną kategorią preparatów są nawozy wieloskładnikowe YaraMila. Przyczyniają się do maksymalizacji plonów, ponieważ zawierają substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin w różnych okresach. Są przede wszystkim źródłem azotu, potasu i fosforu, a także dostarczają magnezu, siarki, boru, żelaza, manganu, molibdenu i cynku. Nawóz YaraMila to podstawowe produkty programów nawożenia. Wśród nich warto wymienić YaraMila Complex, czyli nawóz służący do przygotowania gleby przed siewem lub sadzeniem roślin. Jest źródłem wszystkich wymienionych wcześniej składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. YaraMila Complex wyróżnia się wyrównaną granulacją, a także niską zawartością pyłu, co wpływa na łatwość jego zastosowania oraz dokładność rozsiewu, dzięki czemu taka sama ilość składnika dociera na całą powierzchnię uprawy. Nawóz YaraMila Complex do trawy, krzewów i upraw ogrodniczych oraz sadowniczych dostępny jest w różnych pojemnościach – 5, 10 lub 25 kg. Wśród nawozów do zboża wymienia się przede wszystkim YaraMila Corn, czyli granulowany produkt nisko azotowy, który zaleca się do przedsiewnego stosowania w przypadku kukurydzy, zboża i rzepaku.

  Yara – szeroki wybór i najwyższa jakość w ofercie sklepu agrosimex.pl

  Yara należy do najbardziej rozpoznawalnych marek rolniczych na świecie. Skład każdego produktu został dokładnie opracowany, aby mógł działać szybko i skutecznie. Nawozy Yara wyróżniają się idealnymi proporcjami składników odżywczych. Celem producenta było uzyskanie efektywnych nawozów, które skutecznie likwidują niedobory składników odżywczych. Przyczyniają się do wzrostu naturalnej odporności roślin, poprawiają ich poziom odżywienia, a dzięki temu pozwalają uzyskać większe plony. Wpływają także na poprawę ich jakości, smaku, jędrności i koloru owoców. Yara jest producentem, który dba o bezpieczeństwo, ale równie ważna jest skuteczność działania i łatwość aplikacji nawozów. Skład wielu preparatów został wzbogacony o:

  1. środki zwilżające,

  2. składniki zwiększające przyczepność,

  3. absorbenty,

  4. dyspersanty,

  5. emulgatory.

   Starannie dopracowany skład ma za zadanie poprawiać skuteczność nawozów oraz ułatwić aplikację produktu. Ponadto sprawia, że rośliny mogą czerpać z produktu to, co najcenniejsze.

  Nawozy Yara jako połączenie tradycji i innowacji

  Misją firmy Yara jest dążenie do zrównoważonego rozwoju rolnictwa oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Innowacje wykorzystywane są do wprowadzania pozytywnych zmian. Nieustanny rozwój ma zagwarantować bezpieczeństwo planecie, a jednocześnie dążyć do zaspokojenia potrzeb żywnościowych. Zainteresowało Cię połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do ochrony upraw, które prezentuje marka Yara? Poznaj bliżej szeroką ofertę produktów dostępnych w sklepie internetowym agrosimex.pl. Potrzebujesz więcej szczegółów lub masz wątpliwości, który nawóz Yara będzie odpowiednim wyborem dla Twojej uprawy? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych doradców, którzy wskażą Ci różnice i udzielą wskazówek, dzięki którym podjęcie decyzji będzie łatwiejsze. Uzyskaj najwyższą jakość plonów dzięki produktom dostępnym w asortymencie Agrosimex! Złóż zamówienie i już teraz zadbaj o swoje rośliny.

  Rozwiń