Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Piła do drewna Zubat 240-7.5 SILKY 270-24

  Marka: Silky

  EAN: 4903585270249

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  271,87 zł za 1szt.
  Cena netto: 221,03 zł

  Zobacz historię ceny

  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Piła do drewna Zubat 240-7.5 SILKY 270-24

  Piła Zubat 240-7.5 SILKY do cięcia drewna.

  Profesjonalna piłka Zübat z japońskiej stali premium.

  Piły firmy Silky cieszą się światową sławą. Są wykonane z japońskiej stali najwyższej jakości, co sprawia, że są praktycznie niezniszczalne, a ich użytkowanie jest łatwe i przyjemne. Wybierając japońskie piły Silky stawiamy na wieloletnią tradycję. Pierwsze piły wyprodukowane zostały przez rodzinę Miyawaki już w 1919 roku, czyli ponad 100 lat temu! Dopiero od roku 1982 naznaczono je marką Silky.

  W 1985 roku piły marki Silky zostały wyróżnione przez rząd Japonii prestiżową nagrodą "Good quality award”. Jest to bardzo ważna odznaka na rynku japońskim. Od tego dnia produkty Silky były kojarzone z najwyższą jakością.

  Silky znane jest ze swojego sloganu: "Always the best, always Silky", co po przetłumaczeniu i nadaniu znaczenia względem pił, daje nam informację, że piły Silky są najlepsze i pracując nimi osiągniemy zawsze gładkie cięcie - niezależnie od wybranego modelu.

  • Lekka japońska piła do drewna z wygiętym ostrzem.
  • Polecana dla arborystów, ze względu na swoją lekkość i płynność cięcia.
  • Najwyższa jakość, dzięki skrupulatnie przeprowadzonemu procesowi produkcji (każda sztuka po wyprodukowaniu jest ręcznie kontrolowana przez człowieka).
  • Gwarancja gładkiego cięcia.
  • Ostrze wykonane z najwyższej jakości japońskiej stali premium.
  • Gumowa rączka - wygodna, absorbuje wibracje, w zimie nie będzie zimna, w lato nie nagrzeje się, a gdy popada nie wyślizgnie się z ręki.
  • Idealnie dopasowana pochwa - brak możliwości porysowania pokrowca, piła nie wyślizgnie się, dzięki specjalnym blokadom.

  Piła Zubat w użyciu

  Piła Zubat Silky w użyciu

  Piła do przycinania Zübat jest niezbędnym elementem wyposażenia, gdyż zapewnia gładkie cięcie drzewa. Jak wiadomo, takie cięcia łatwo zarastają i pozwalają szybko zagoić się drzewu. Dodatkowo piła ma wygięte ostrze, które sprawdzi się zarówno w ciasnych i przestronnych przestrzeniach, blisko ziemi jak i na wysokościach. Wygięte ostrze zapewni również wygodną pozycję dłoni, nadgarstków i ramion niezależnie od tego czy cięcia przeprowadzane będą poniżej kolan (nisoko) czy powyżej ramion (wysoko).

  Dla kogo polecamy piły do drewna Zubat? Przede wszystkim arborystom, którzy potrzebują pił do usuwania korony drzewa. Wspinanie się po drzewach wymaga piły, która maksymalnie ułatwia przycinanie, nawet używając tylko jednej ręki. Cięcie piłą Silky nie wymaga dużego wysiłku oraz jest płynne. Praca tym narzędziem jest maksymalnie ułatwiona. Za to właśnie arboryści cenią piłę Zubat 240-7.5 marki Silky. Nic dziwnego więc, że jest to nr 1 wśród pił wybieranych przez arborystów na całym świecie.

  Pochwa piły ręcznej Silky Zübat została zaprojektowana w taki sposób, aby utrzymała piłę we wszystkich pozycjach. Nawet, jeśli obrócisz ją do góry nogami - piła nie wysunie się. Zapobiega temu specjalna blokada zamontowana na wejściu do pokrowca. Pochwa wyposażona jest również w dwie rolki, które zapobiegają uszkodzeniom, w trakcie wkładania piły do pokrowca. Dodatkowo w dolnej części obudowy znajduje się mały otwór, który ma za zadanie odprowadzać wilgoć i trociny. Na szczególną uwagę zasługuje również gumowy odlewany uchwyt piły. Wygodnie leży w dłoni, jest idealnie wyważony i pochłania wibracje.

  Parametry piły Zübat 240-7.5:

  • Rodzaj stali, z której wykonane jest ostrze: autentyczna japońska stal premium,
  • Długość ostrza: 240 mm,
  • Ilość ząbków na pile: 7.5 zęba na 30 mm,
  • Wielkość zębów: duże,
  • Rodzaj zębów: Mirai-Me,
  • Średnica cięcia: do 120 mm,
  • Wymiary piły Silky: 445 x 120 x 45 mm,
  • Waga piły: 439g,
  • Szczelina: 1,4 mm,
  • Możliwość cięcia świeżego drewna: tak.

  Jak dbać o japońskie piły do drewna Silky?

  Aby piła Silky była zawsze tak samo wydajna, należy o nią regularnie dbać (w szczególności o ostrze). Piły bardzo często po użyciu pokryte są żywicą z ciętych drzew. Aby pozbyć się lepkiej mazi wystarczy nasmarować ostrze oliwą z oliwek lub masłem z odrobiną wody, następnie chwilkę poczekać i dokładnie wytrzeć szmatką. 

  Czy można czyścić piłę innymi preparatami? Nie zalecamy takiej praktyki. Bardziej agresywne ciecze mogą uszkodzić gumowy materiał uchwytu.

  A co z ostrzeniem piły? Nie wszystkie produkty Silky mogą być ostrzone. Informację czy dany produkt Silky może być ostrzony znajdziesz na opakowaniu. Piłę można oddać do ostrzenia firmie Silky, albo naostrzyć ją samemu - instrukcje znajdziesz w zakładce "do pobrania".

  Japońskie piły ręczne Silky powinno przechowywać się w pokrowcu w suchym miejscu. Przed włożeniem piły do pokrowca należy wytrzeć piłę z wody i oczyścić ostrze.

  Specyfikacja

  Marka: Silky

  EAN: 4903585270249

  Wymiary:

  Cena

  Opinie - Piła do drewna Zubat 240-7.5 SILKY 270-24

  Usługi

  Cena brutto:
  271,87 zł za 1szt.
  Cena netto: 221,03 zł

  Zobacz historię ceny

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma