Agrigent
Adiuwant

Cleanpest

Cleanpest to środek do czyszczenia i neutralizowania opryskiwaczy z pozostałości środków ochrony roślin, szczególnie polecany po użyciu herbicydów sulfonylomocznikowych i glifosatu. Dokładnie myje opryskiwacz, neutralizuje i usuwa resztki herbicydów z różnych elementów opryskiwacza, umożliwiając bezpieczne wykonywanie kolejnych oprysków. Zawiera środki powierzchniowo czynne, związki neutralizujące i rozpuszczające substancje aktywne pestycydów. Zalecana dawka to 0,5-1l na 100 l wody. Uwaga! Środki ochrony roślin należy stosować zgodnie z instrukcjami na etykiecie, zachowując zasady bezpieczeństwa. Produkty są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich, posiadających odpowiednie przeszkolenie.

produkt dostępny Placeholder

produkt dostępny

WARIANT PRODUKTU

Pojemność

ikona wysyłka w 48h Placeholder

wysyłka w 48h

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Cleanpest Czyści i neutralizuje opryskiwacze z pozostałości środków ochrony roślin. Jest to środek polecany do mycia opryskiwaczy po użyciu herbicydów sulfonylomocznikowych i glifosatu. 

CLEANPEST 5L - Sposób działania

- Dokładnie myje opryskiwacz
- Neutralizuje i usuwa resztki herbicydów, które mogły po wykonanym zabiegu pozostać w zbiorniku, przewodach, rozpylaczach, filtrach i innych elementach opryskiwacza
- Pozwala bezpiecznie wykonać kolejny oprysk

 

Skład: Środki powierzchniowo czynne, związki neutralizujące i rozpuszczające substancje aktywne pestycydów

 

Dawka: 0,5-1l na 100 l wody w zależności od typu opryskiwacza

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.