Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Agrigent

  (14)
  Agrigent

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 14

  Agrigent to marka adiuwnatów do stosowania podczas zabiegów agrochemicznych w gospodarstwach. Adiuwanty Agrigent służą do poprawy właściwości cieczy roboczej, aby zwiększyć skuteczność oprysku. Następuje to w rezultacie polepszenia jakości wody, zmniejszenia znoszenia kropel przez wiatr, poprawy zwilżenia liścia oraz zapobiegania zmyciu oprysku przez deszcz. Właściwości te zapewnia stosowanie adiuwantów Agrigent.

  Adiuwanty Agrigent – kondycjonery wody, zwilżacze

  Wybierając adiuwant, warto dobrać go do specyfiki danego zabiegu. W zależności od stosowanego środka oraz jego przeznaczenia rekomendowane są różne adiuwanty. W przypadku stwierdzenia wysokiego pH i twardości wody, warto zastosować kondycjoner wody Activ 5. W celu poprawienia zabiegów doglebowych sugerowany jest Remix, który poprawia dystrybucję cieczy roboczej w górnej warstwie gleby.

  Agrigent – środki wspomagające

  Oprócz adiuwnatów, które modyfikują właściwości cieczy roboczej, warto stosować także preparat Defoma, likwidujący pianę, oraz preparat do czyszczenia opryskiwacza po zabiegu – Cleanpest, który neutralizuje substancje aktywne (np. herbicydy) pozostałe w opryskiwaczu.

  Rozwiń