Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Adiuwant Prolonger

  Marka: Agrigent

  EAN: 5900644535591

  Pojemność
  Cena
  Pojemność:
  1l
  5l
  Pojemność

  Cena

  Pojemność:
  1l
  5l

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  92,53 zł za 1szt.
  Cena netto: 75,23 zł

  Zobacz historię ceny

  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Zamienniki
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Adiuwant Prolonger

  Prolonger 1l. adiuwant

  Preparat PROLONGER wiąże substancje aktywne lub składniki nawozów na powierzchni roślin. Zapewnia ich systematyczne uwalnianie do tkanek rośliny, poprawiając ich wykorzystanie, a także ogranicza fitotoksyczność pestycydów. Intensyfikuje wykorzystanie nawozów dolistnych. Zwiększa dokładność pokrycia blaszki liściowej, poprawiając skuteczność zabiegów. Zmniejsza szybkość parowania kropli oprysku.

  Powstała błona związana z naturalnym woskiem jest elastyczna i zwiększa się wraz ze wzrostem roślin. Wzmacnia woskową ochronę rośliny, zapobiegając wnikaniu patogenów, nie blokując przy tym wymiany gazowej rośliny. Błona ulega biodegradacji po 7-10 dniach.

  Zarejestrowane uprawy i dawki

  • Uprawy polowe: 200-250 ml/ha;
  • Uprawy sadownicze i warzywne:
   • Preparaty kontaktowe – 300-400 ml/ha,
   • Preparaty systemiczne – 200-300 ml/ha,
   • Nawożenie dolistne – 250-300 ml/ha,
   • Zabezpieczanie przed fitotoksycznością herbicydów w cebuli: 600 ml/ha (stosować maksymalnie 36 godzin przed zastosowaniem herbicydów)

  UWAGA: PROLONGER utrzymuje się na powierzchni rośliny przez około 7-10 dni po zabiegu. Kolejne zabiegi z użyciem adiuwantu PROLONGER zaleca się po upływie 7-10 dni. W przypadku konieczności wykonania zabiegu preparatem systemicznym po upływie czasu krótszego niż 3 dni od ostatniego zabiegu z użyciem adiuwantu PROLONGER, należy zastosować dodatek 200 ml PROLONGERA, który połączy się z poprzednio wytworzoną błoną na powierzchni rośliny. NIE STOSOWAĆ DO ZABIEGÓW PÓŹNIEJ NIŻ 10 DNI PRZED ZBIOREM.

  Sporządzanie cieczy użytkowej

  Wstępnie wymieszać PROLONGER w pojemniku z ciepłą wodą, a następnie przelać do opryskiwacza do połowy wypełnionego cieczą roboczą. Uzupełnić opryskiwacz wodą z włączonym mieszadłem. W przypadku stosowania kilku składników mieszaniny, PROLONGER należy dodawać jako ostatni. Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie wodą a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą roboczą.

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Agrigent

  EAN: 5900644535591

  Pojemność
  Cena

  Opinie - Adiuwant Prolonger

  Usługi

  Cena brutto:
  92,53 zł za 1szt.
  Cena netto: 75,23 zł

  Zobacz historię ceny

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Zobacz zamienniki Adiuwant Prolonger

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma