Focus trutka na myszy i szczury (brodifacoum pasta) 1kg + Toxan Płyn Fregata (preparat gryzoniobójczy) 200ml

Toxan Płyn  to wyjątkowo skuteczna płynna trutka na gryzonie, idealna do miejsc o ograniczonym dostępie do wody i dużej konkurencji pokarmowej. Dzięki zawartości antykoagulantu II generacji eliminuje myszy i szczury już po jednorazowym pobraniu, zapewniając skuteczne działanie w trudnych warunkach.

Składniki zestawu:

Focus trutka na myszy i szczury - brodifacoum pasta 1kg
Toxan Płyn Fregata - preparat gryzoniobójczy 200ml

Focus Trutka na myszy i szczury pasta brodifacoum 1kg

Focus Pasta to nowoczesny preparat do deratyzacji, przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy wewnątrz i wokół budynków oraz w kanałach ściekowych. Forma pasty sprawia, że jest ona najszybciej pobierana przez gryzonie i działa już od pierwszej dawki. Produkt zawiera 0,0029% brodifacoum i jest uznawany za najbardziej atrakcyjną formę przynęty, zwłaszcza w miejscach o dużej atrakcyjności pokarmów.

Focus Pasta jest gotowa do użycia i jest skuteczna zarówno przy małej jak i dużej infestacji, wymagając regularnych inspekcji i uzupełniania przynęty.

Toxan Płyn 200ml Fregata - preparat gryzoniobójczy

Toxan Płynny to płynna trutka zwalczająca gryzonie, zawierająca 0,005% bromadiolonu – antykoagulantu jednodawkowego II generacji, oraz substancję gorzką, ograniczającą ryzyko spożycia przez niepożądane organizmy. Jest przeznaczona do stosowania tam, gdzie dostęp do wody jest ograniczony i naturalny pokarm gryzoni konkuruje z przynętami stałymi. Skuteczna przeciw myszom i szczurom, znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarskich, magazynowych, inwentarskich, produkcyjnych oraz piekarniach. Produkt powinien zwalczyć gryzonie w ciągu 35 dni.

Uwaga! Produkt biobójczy – należy stosować z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.