Zadzwoń (48) 66 80 471

info@agrosimex.com.pl

Zamówienia – sklepy ogrodnicze

W związku z obecną sytuacją pomimo otwartych sklepów ogrodniczych uruchamiamy możliwość wcześniejszego zamówienia towaru poprzez telefon lub e-mail oraz odbiór w sklepie.

Poniżej lista sklepów ogrodniczych Agrosimex wraz z danymi kontaktowymi

Sklep Agrosimex - adres fizycznyTelefon kontaktowy e-mail
Goliany
05-620 Błędów, Goliany 43
601710064
sklep-goliany@agrosimex.com.pl
Machnatka
05-620 Błędów, Machnatka 7
606109110
sklep-machnatka@agrosimex.com.pl
Ciechlin
05-652 Pniewy, Ciechlin 29
664413612
sklep-ciechlin@agrosimex.com.pl
Błędów
05-620 Błędów, ul. Grójecka 26a
721190600
sklep-bledow@agrosimex.com.pl
Ignaców
05-620 Błędów, Ignaców 26b
609800123
sklep-ignacow@agrosimex.com.pl
Belsk Mały
05-622 Belsk Duży, Belsk Mały 1A
695467356
sklep-belsk@agrosimex.com.pl
Konary
05-660 Warka, Konary 40
601705713
sklep-konary@agrosimex.com.pl
Błonie
05-870 Błonie, ul. Bieniewicka 43
507121412
sklep-blonie@agrosimex.com.pl
Mogielnica
05-640 Mogielnica, ul. Przylesie
518011984
sklep-mogielnica@agrosimex.com.pl
Grójec
05-600 Grójec, ul. Mogielnicka 33
601550246
sklep-grojec@agrosimex.com.pl
Broniszew
05-610 Goszczyn, Broniszew 35
601518739
sklep-bronisze@agrosimex.com.pl
Lewiczyn
05-622 Belsk, Lewiczyn 90A
601510404
sklep-lewiczyn@agrosimex.com.pl
Wilków
05-620 Błędów, Wilków Drugi
509538363
sklep-wilkow@agrosimex.com.pl
Warka Kolejowa
05-660 Warka, ul. Kolejowa 16
509726158
sklep-warka_kol@agrosimex.com.pl
Jasieniec
05-604 Jasieniec, ul. Warecka 28
607512289
sklep-jasieniec@agrosimex.com.pl
Biała Rawska
96-230 Biała Rawska, ul. Polna 5
605502131
sklep-bialarawska@agrosimex.com.pl
Warka Obwodowa 05-660 Warka, ul. Obwodowa 13
603035542
sklep-warka_obw@agrosimex.com.pl
Prusy
05-660 Warka, Prusy 21
507236979
sklep-prusy@agrosimex.com.pl
Jeziora
05-652 Pniewy, Jeziora 2A
607806053
sklep-jeziora@agrosimex.com.pl
Palczew
05-660 Warka, Palczew Parcela 7
608884852
sklep-palczew@agrosimex.com.pl
Lubania
96-208 Lubania, Lubania 90
603238830
sklep-lubania2@agrosimex.com.pl
Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Słowackiego 64
603033904
sklep-rawa_maz@agrosimex.com.pl
Skierniewice
96-100 Skierniewice, ul. Rawska 97
722089174
sklep-skierniewice@agrosimex.com.pl
Konin
62-510 Konin, ul. Zakładowa 7
721212233
sklep-konin@agrosimex.com.pl
Sompolno
62-610 Sompolno, ul. 11 Listopada 58B
601461575
sklep-sompolno@agrosimex.com.pl
Chynów
05-650 Chynów, ul. Główna 39
781700046
sklep-chynow@agrosimex.com.pl

 

Share this story

Szczególnie polecamy

NAVIGATOR 360 SL

Navigator 360 SL jest środkiem chwastobójczym do zwalczania chwastów w...

 Sprawdź

Seman

Zaprawa nasienna w formie płynnego koncentratu zawiesinowego (FS) o działaniu...

 Sprawdź

Mancolaxyl

Fungicyd w postaci proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu...

 Sprawdź

MEGANET

Zraszacz przeznaczony do nawadniania upraw polowych, szkółek roślin sadowniczych i...

 Sprawdź