Agrosimex logo

Żądło 1L – Osy, Szerszenie

Producent: Twój ogród

Kod produktu: 33333

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

147,00 zł za 1szt.
147,00 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Żądło 1l – Osy, Szerszenie  - Preparat owadobójczy  o mocnym składzie  w formie koncentratu do rozcieńczenia w wodzie przeznaczony do likwidacji gniazd groźnych os i szerszeni.

 

Substancja czynna : permetryna 150 g/l, butotlenek piperonylu 100 g/l

 

Żądło 1l – Osy, Szerszenie Zwalczane Szkodniki :

  • Osy
  • Szerszenie

 

Żądło 1l – Osy, Szerszenie  Zastosowanie :

  • do usuwania gniazd znajdujących się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń (mieszkania, domy, strychy, altanki, pomieszczenia gospodarcze itp.)
  • oraz gniazd umiejscowionych w ziemi.

 

Żądło 1l – Osy, Szerszenie Dawkowanie :

  • 100 ML / 2 L WODY
  • Gniazdo spryskać tak obficie aby zostało całe dokładnie nasączone produktem. Zabieg wykonywać zawsze wieczorem, gdy robotnice powróciły do gniazda, a aktywność owadów jest mniejsza.
  • Podczas wykonywania oprysku stosować odzież ograniczającą ryzyko pokąsania przez owady. Odzież ochronna powinna szczelnie okrywać całe ciało w tym również głowę i twarz. Przy zwalczaniu gniazd szerszeni zaleca się nakładanie kilku warstw odzieży.
  • Po wykonaniu oprysku oddalić się pozostawiając opryskane gniazdo na okres 24 godzin. Po upływie tego czasu upewnić się, że owady nie są aktywne, a następnie usunąć gniazdo. W przypadku wykonywania zabiegu w pomieszczeniach zamkniętych, po upływie zalecanych 24 godzin, bezpośrednio przed usunięciem gniazda należy najpierw pomieszczenie dokładnie wietrzyć (minimum godzinę). W przypadku wykonywania zabiegu na zewnątrz ustawić się plecami do wiatru.

 

 

 

 

UWAGA !!! Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Opinie

Usługi

Cena:
147,00 zł za 1szt.
147,00 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma