Agrosimex logo
Bestseller

XAPIRO 05 SC 1L

Producent: Synthos

Kod produktu: 36905

EAN: 5907660106842

Przeznaczenie: uprawy sadownicze

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

143.77 zł za 1szt.
143.77 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

XAPIRO 05 SC jest to akarycyd w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym. Zwalcza wszystkie ruchome stadia rozwojowe przędziorków. Na roślinie działa powierzchniowo.

przędziorek - zwalczanie

Zawartość substancji czynnej: fenpiroksymat (związek z grupy fenoksypirazoli) - 50 g/l (4,9 %)

 

XAPIRO 05 SC to środek przeznaczony do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych lub opryskiwaczy ręcznych.

Aby rozwinąć spectrum oddziaływania na wszystkie stadia rozwojowe pajęczaków i jednocześnie zapobiegać zjawisku odporności – XAPIRO (1l/ha) poleca się stosować łącznie z LIMOCIDE (2 l/ha), który jest środkiem oraz zwilżaczem o odmiennym mechanizmie działania.

XAPIRO 05 SC dawkowanie

Uprawa

Agrofag

Dawka

Termin stosowania

Jabłoń

Przędziorek owocowiec, przędziorek chmielowiec

1,5 l/ha

Środek stosować po zaobserwowaniu wystąpienia szkodnika, w okresie od fazy kiedy owoc osiągnie wielkość do 20 mm do fazy kiedy owoc osiągnie połowę typowej wielkości (BBCH 72-75).

Zalecana ilość wody 750- 1000 l/ha

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Bestseller
Cena:
143.77 zł za 1szt.
143.77 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma