Agrosimex logo

Vertigo 018 EC

Producent: Adama

Kod produktu: 11513

pojemność:
250 ml
1 l
5 l
pojemność:
250 ml
1 l
5 l

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

39.31 zł za 1szt.
39.31 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

VERTIGO 018 EC środek owadobójczy i roztoczobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników w tym przędziorków w roślinach warzywnych, sadowniczych i ozdobnych pod osłonami. Na roślinie działa wgłębnie.

 

Zawartość substancji czynnej: abamektyna (związek z grupy makrocyklicznych laktonów) - 18 g/l (1,88%)

 

VERTIGO to środek przeznaczony do stosowania w rolnictwie, lub sadownictwie przy użyciu opryskiwaczy polowych, sadowniczych i ręcznych.

 

Zastosowanie w uprawach:

  • uprawa jabłoni
  • uprawa gruszy
  • uprawa truskawki
  • ogórek (w uprawie pod osłonami)
  • pomidor, papryka (w uprawie pod osłonami)
  • róża (w uprawie pod osłonami)
  • gerbera (w uprawie pod osłonami)

 

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Dawkowanie

Opinie

Usługi

Cena:
39.31 zł za 1szt.
39.31 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma