Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Vaco strong kleszcze komary 170 ml

  Marka: VACO

  EAN: 5901821957984

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  24,19 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Vaco strong kleszcze komary 170 ml

  Vaco max spray przeznaczony do odstraszania kleszczy, komarów i meszek. 

  Przeznaczony do stosowania bezpośrednio na osłonięte części ciała (ubranie).

  Skład:

  Substancja czynna: n,n-dietylo-m-toluamid/deet, zaw.: 30 g / 100 g.

  Citriodiol , zaw.: 0,1 g / 100 g.

  Sposób użycia: spryskać równomiernie odzież z odległości ok. 15-20 cm. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę i błony śluzowe.  Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylonego produktu na oczy. Zapewnić odpowiednią wentylację. Po zakończeniu aplikacji dokładnie umyć ręce.

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: VACO

  EAN: 5901821957984

  Cena

  Opinie - Vaco strong kleszcze komary 170 ml

  Usługi

  Cena brutto:
  24,19 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma