Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Tunel deratyzacyjny na myszy typ tunel Pest Pro

  Marka: Pest Pro

  EAN: 2000000230436

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  12,99 zł za 1szt.
  Cena netto: 10,56 zł

  Zobacz historię ceny

  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Tunel deratyzacyjny na myszy typ tunel Pest Pro

  Karmnik deratyzacyjny na myszy i szczury typu tunel Pest Pro

  • Wysokiej jakości karmnik deratyzacyjny - wykonany z wysokiej jakości tworzywa polipropelynowego (PP).
  • Zabójczo skuteczna stacja deratyzacyjna do umieszczania przynęty w środku.
  • Chroni przynętę przed wilgocią, wiatrem oraz przypadkowym spożyciem.
  • Klucz patentowy w zestawie gwarantujący bezpieczeństwo (zabezpiecza pułapkę przed otwarciem przez osoby trzecie).
  • Konstrukcja urządzenia (tunel) jest wyjątkowo atrakcyjna dla gryzoni, dzięki zastosowaniu specjalnej technologii „deep dark technology”.
  • Odporny na uderzenia, zgniatanie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.
  • Łatwy w obsłudze i wygodny w czyszczeniu.
  • Ergonomiczny kształt – zajmuje minimum miejsca, przez co stację można umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach.
  • Ciemny kolor pułapki na gryzonie – karmnik nie rzuca się w oczy, zapewniając dyskrecję.

  Karmnik dla myszy i szczurów typu tunel – stacja deratyzacyjna w kształcie tunelu do umieszczania wewnątrz pułapki trutki na gryzonie. Idealne rozwiązanie problemu z myszami i szczurami. Produkt bardzo dobrej jakości - odporny na uderzenia czy zgniatanie, a także na wysokie i niskie temperatury, deszcz, śnieg. Nie ma efektu złuszczania. Stacja na gryzonie została wykonana z wysokiej jakości tworzywa polipropylenowego z powłoką antyrefleksyjną, w unikatowej technologii - „deep dark technology”. Technologia ta sprawia, że światło jest pochłaniane, a nie odbijane, dzięki czemu gryzonie chętnie wchodzą do karmnika, co przekłada się na skuteczność stacji deratyzacyjnej.

  Tunel deratyzacyjny na myszy i szczury Pest Pro – zawartość zestawu:

  • Tunel deratyzacyjny,
  • Klucz patentowy – zabezpiecza przez otwarciem przez osoby trzecie,
  • Pręt do mocowania przynęty pokarmowej lub trutki w paście/ kostkach.

  Karmnik dla gryzoni typu tunel Pest Pro – parametry:

  • Kolor: czarny,
  • Długość karmnika: 33 cm,
  • Szerokość karmnika: 10 cm,
  • Wysokość karmnika: 9 cm.

  Jaką przynętę można umieszczać w tunelu deratyzacyjnym Pest Pro?

  Zalecany wkład: przynęta pokarmowa, trutka w paście, granulat, pułapki feromonowe, pasta deratyzacyjna, kostka deratyzacyjna.

  Dlaczego zastosowanie stacji deratyzacyjnej typu tunel to najlepszy możliwy wybór?

  Niekontrolowana populacja gryzoni często uszkadza przedmioty oraz elementy konstrukcji budowli, co powoduje ogromne straty finansowe. Uszkodzeniom najczęściej ulegają rury wodne, przewody elektryczne, drewno, izolacja, meble, a nawet struktura budynków, której zagraża tzw. tunelowanie i podgryzanie przez gryzonie. Dodatkowo żyjątka te stanowią realne zagrożenie zdrowia ludzi - przenoszą różne choroby, takie jak salmonelloza czy leptospiroza. Co więcej gryzonie hałasują i zakłócają noc swoją aktywnością. Prowadzi to do braku snu i stresu u mieszkańców i zwierząt. Dużym problemem są również szkody powodowane przez gryzonie w żywności. Szczury, myszy i inne gryzonie zanieczyszczają żywność odchodami, moczem i sierścią. Taka żywność nie nadaje się już do spożycia.

  Aby uniknąć tych problemów wystarczy użyć trutki. Jednakże przynęta będzie skuteczna tylko wtedy, jeśli umieszczona zostanie w odpowiednim miejscu. Właśnie w tym pomoże stacja deratyzacyjna Pestprol, która zadba o ochronę trutki przed niekorzystnymi dla niej warunkami atmosferycznymi, a także przed osobami trzecimi czy innymi zwierzętami, które nie są celem zwalczania. Dodatkowo stacja ta została wykonana w taki sposób, aby gryzonie chętniej do niej wchodziły – zachęca do pobierania przez nie trutki. Kształt w jakim wykonany został karmnik dla gryzoni Pestprol – tunel – jest najchętniej wybieranym przez gryzonie miejscem (symuluje ciasne i długie przestrzenie, jakimi lubią poruszać się myszy i szczury). To dzięki tym właściwościom stacja deratyzacyjna typu tunel to najlepszy wybór.

  Gdzie umieszczać karmnik deratyzacyjny Pest Pro?

  Karmniki deratyzacyjne z przynętą można umieszczać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Najlepszy efekt uzyskamy umieszczając je wzdłuż ścian pomieszczeń, a także za meblami oraz w innych ciasnych i ciemnych miejscach. Stacje deratyzacyjne powinno umieszczać się w odległości przynajmniej 2 metrów od siebie.

  Przed zastosowaniem produktu nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może mieć to wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty. W celu zwiększenia spożycia przynęty oraz zmniejszenia prawdopodobieństwa ponownej infestacji należy zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze (np. zatykanie otworów, usuwanie potencjalnych źródeł pokarmu dla gryzoni). Miejsce wyłożenia stacji deratyzacyjnych z trutką powinno być jednoznacznie opisane, a informacje na temat stosowanego środka powinny być widoczne i łatwe do odczytania.

  Produkt biobójczy stosuj zachowując szczególne środki ostrożności. Przed każdym użyciem najpierw przeczytaj etykietę i ulotkę informacyjną widniejącą na opakowaniu produktu. Pozwoli to zminimalizować ryzyko dla ludzi, zwierząt i środowiska.

  Odpady opakowaniowe utylizuj jako odpad niebezpieczny, zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabronione jest wykorzystywanie opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

  Specyfikacja

  Marka: Pest Pro

  EAN: 2000000230436

  Cena

  Opinie - Tunel deratyzacyjny na myszy typ tunel Pest Pro

  Usługi

  Cena brutto:
  12,99 zł za 1szt.
  Cena netto: 10,56 zł

  Zobacz historię ceny

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma