Agrosimex logo

SZABLA 480 EC

Producent: CIECH

Kod produktu: 34062

EAN: 5902004532165

pojemność
Cena
pojemność:
500 ml
1L
5L
pojemność
Cena
pojemność:
500 ml
1L
5L

Produkt chwilowo niedostępny

Planowana dostawa: brak danych

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Szabla 480 EC : Szabla 480 EC jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowanym doglebowo, przeznaczonym do zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych w uprawie rzepaku ozimym.

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnej: chlomazon (związek z grupy izoksazolidionów) - 480 g/l (47,06%)

 

Zastosowanie w uprawach: Rzepak ozimy.

 

Działanie: Szabla 480 EC jest herbicydem selektywnym, o działaniu układowym, pobieranym przez korzenie i pędy kiełkujących chwastów, a następnie przemieszczanym do liści. Po jego zastosowaniu chwasty wrażliwe nie wschodzą lub po wschodach bieleją i zasychają.

 

Preparat zwalcza poniższe gatunki:

  • wrażliwe: gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, przetacznik perski, przytulia czepna, tasznik pospolity
  • średniowrażliwe: komosa  biała, maruna bezwonna
  • Chwasty odporne: fiołek polny

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione

Dawkowanie

Opinie

Usługi

Cena:

Produkt chwilowo niedostępny.

Planowana dostawa: brak danych

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma