Agrosimex logo

Syllit 544 SC

Producent: UPL/Arysta

Kod produktu: 30244

pojemność:
1 l
5 l
pojemność:
1 l
5 l

Produkt chwilowo niedostępny

Planowana dostawa: brak danych

77.20 zł za 1szt.
77.20 zł za 1 szt.

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Syllit 544 SC jest środkiem grzybobójczym o działaniu kontaktowym w ochronie jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, brzoskwiń przed chorobami grzybowymi. Chroni przed parchem jabłoni i gruszy, drobną plamistością liści drzew pestkowych, kędzierzawością liści brzoskwini.

Zawartość substancji czynnej: dodyna (związek z grupy pochodnych guanidyny) – 544 g/l (55,66%)

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza sadowniczego oraz opryskiwacza ręcznego.

 

 

Syllit 544 SC dawkowanie

UPRAWA AGROFAG DAWKA TERMIN STOSOWANIA
JABŁOŃ PARCH JABŁONI 1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku nabrzmiewania pąków liściowych (BBCH 01) do 60 dni przed zbiorem. Zabieg interwencyjny wykonać do 24-48 godzin po infekcji, w zależności od temperatury powietrza.
GRUSZA PARCH GRUSZY  1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku nabrzmiewania pąków liściowych (BBCH 01) do 60 dni przed zbiorem. Zabieg interwencyjny wykonać do 24-48 godzin po infekcji, w zależności od temperatury powietrza.
WIŚNIA CZEREŚNIA DROBNA PLAMISTOŚĆ LIŚCI DRZEW PESTKOWYCH 1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku fazy kwitnienia do fazy, gdy owoce osiągają 90% typowej wielkości (BBCH 60-79) i/lub po zbiorach.
BRZOSKWINIA KĘDZIERZAWOŚĆ LIŚCI BRZOSKWINI 1,65 l/ha zabieg wykonać od początku nabrzmiewania pąków liściowych do fazy pękania
pąków i oddzielania się pierwszych liści (BBCH 01-10) i/lub po zbiorach od fazy, gdy 50% liści przebarwiło się lub opadło do fazy, gdy wszystkie liście opadły (BBCH 95-97).

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Usługi

Cena:
77.20 zł za 1szt.
77.20 zł za 1 szt.

Produkt chwilowo niedostępny.

Planowana dostawa: brak danych

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma