Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Syllit 544 SC

  Marka: UPL

  EAN: 5907772512128

  Pojemność
  Cena
  Pojemność:
  1L
  5L
  Pojemność

  Cena

  Pojemność:
  1L
  5L

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  92,12 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu

  Syllit 544 SC jest środkiem grzybobójczym o działaniu kontaktowym w ochronie jabłoni, gruszy, wiśni, czereśni, brzoskwiń przed chorobami grzybowymi. Chroni przed parchem jabłoni i gruszy, drobną plamistością liści drzew pestkowych, kędzierzawością liści brzoskwini.

  Zawartość substancji czynnej: dodyna (związek z grupy pochodnych guanidyny) – 544 g/l (55,66%)

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza sadowniczego oraz opryskiwacza ręcznego.

   

   

  Syllit 544 SC dawkowanie

  UPRAWA AGROFAG DAWKA TERMIN STOSOWANIA
  JABŁOŃ PARCH JABŁONI 1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
  wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku nabrzmiewania pąków liściowych (BBCH 01) do 60 dni przed zbiorem. Zabieg interwencyjny wykonać do 24-48 godzin po infekcji, w zależności od temperatury powietrza.
  GRUSZA PARCH GRUSZY  1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
  wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku nabrzmiewania pąków liściowych (BBCH 01) do 60 dni przed zbiorem. Zabieg interwencyjny wykonać do 24-48 godzin po infekcji, w zależności od temperatury powietrza.
  WIŚNIA CZEREŚNIA DROBNA PLAMISTOŚĆ LIŚCI DRZEW PESTKOWYCH 1,25 l/ha zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją lub w momencie
  wystąpienia pierwszych objawów choroby, od początku fazy kwitnienia do fazy, gdy owoce osiągają 90% typowej wielkości (BBCH 60-79) i/lub po zbiorach.
  BRZOSKWINIA KĘDZIERZAWOŚĆ LIŚCI BRZOSKWINI 1,65 l/ha zabieg wykonać od początku nabrzmiewania pąków liściowych do fazy pękania
  pąków i oddzielania się pierwszych liści (BBCH 01-10) i/lub po zbiorach od fazy, gdy 50% liści przebarwiło się lub opadło do fazy, gdy wszystkie liście opadły (BBCH 95-97).

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: UPL

  EAN: 5907772512128

  Pojemność
  Cena

  Opinie

  Usługi

  Cena brutto:
  92,12 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma