Substral

EAN:5907487101372

Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów 200g - nawóz do pelargonii i surfinii

Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów to specjalistyczny nawóz do kwiatów balkonowych, takich jak pelargonie, surfinie, petunie, fuksje, begonii, werbeny i datury. Zapewnia obfite kwitnienie dzięki wysokiej zawartości fosforu i potasu w odpowiedniej proporcji. Jest 100% rozpuszczalny w wodzie i szybkdodziałający, łatwo przyswajalny przez rośliny, co minimalizuje ryzyko przenawożenia i wypalania. Nawóz wzmacnia wzrost korzeni i jest prosty w stosowaniu – łączy podlewanie z nawożeniem. Wydajny koncentrat wystarcza na kilkaset litrów wody, przy dawce 1g na litr. Stosować raz w tygodniu.

 • Waga:

  200 g

produkt dostępny Placeholder

produkt dostępny

15,16 zł

Zobacz historię ceny

lub zamów telefonicznie

ikona wysyłka w 48h Placeholder

wysyłka w 48h

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów - nawóz do kwiatów takich jak pelargonie i inne rośliny balkonowe

 • Zapewnia obfite kwitnienie,
 • 100% rozpuszczalny w wodzie,
 • Szybkodziałający,
 • Łatwo przyswajalny przez rośliny, nie grozi przenawożeniem i wypaleniem,
 • Wzmacnia wzrost korzeni,
 • Do pelargonii i innych roślin balkonowych: surfinii, petunii, fuksji, begonii, werbeny, datury,
 • Prosty w stosowaniu – łączy podlewanie z nawożeniem,
 • Mieszanka bogata w makro i mikroelementy,
 • Wysoka wydajność - dawka 1g na litr wody. Wysoko skoncentrowany nawóz, dlatego wystarczy niewielka dawka.

Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów to specjalistyczny nawóz do stosowania interwencyjnego (gdy zauważymy, że rośliny nie rozwijają się prawidłowo) w uprawie pelargonii i innych roślin balkonowych. Jest bardzo dobrze przyswajany przez korzenie i liście. Wpływa na obfite kwitnienie dzięki dużej zawartości fosforu i potasu w odpowiedniej proporcji.

Nawóz Substral Magiczna Siła Burza Kwiatów można stosować raz w tygodniu. Wysoko wydajny koncentrat, sprawia, że opakowanie wystarczy nawet na kilkaset litrów wody.

Nawóz do kwiatów Magiczna Siła Burza Kwiatów - skład:

 • Nawóz WE NPK (Mg) 10+30+20 (2)% (m/m) z mieszaniną mikroelementów.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Uprawa

Jak stosować? Dawkowanie

Kiedy stosować?

Pelargonie i inne rośliny balkonowe

Podstawowa dawka: 1g na 1L wody. Stosować przy każdym podlewaniu gdy rośliny zaczną kwitnąć.

Stosować od marca do końca września.