Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus aerozol uniwersalny na owady biegające 300 ml

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533900

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  11,96 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu - Focus aerozol uniwersalny na owady biegające 300 ml

  Aerozol owadobójczy przeznaczony do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach. Skutecznie eliminuje zwłaszcza prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, pająki, kowale. Zawiera 3 substancje aktywne: cypermetrynę, tetrametrynę, geraniol.

   

  Zastosowanie: opryskiwać – z odległości mniej więcej 30 cm – miejsca gromadzenia się i gnieżdżenia owadów (okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.); zabieg rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia i cofać się w kierunku wyjścia; czas opryskiwania powierzchni mniej więcej 2 m2 powinien wynosić do 30 sekund; po zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez 1–2 godz., następnie starannie je wywietrzyć przez mniej więcej 1 godz.

  Spray na pluskwy Focus 300ml - Aerozolowy preparat owadobójczy, zawiera substancje czynne:

  - cypermetryna (0,55 g/100 g)

  - tetrametryna (0,15 g/100 g)

  - geraniol (0,01 g/100 g)

   

  Aerozol na prusaki Focus 300ml - Sposób użycia:

  Przed zabiegiem wynieść lub przykryć akwaria z rybkami, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylać z dala od twarzy, opryskiwać (z odległości około 30 cm) miejsca gromadzenia i gnieżdżenia się owadów (okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.). Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Czas opryskiwania powierzchni około 2 m2 powinien wynosić około 30 sek. Pomieszczenie po skończonym zabiegu pozostawić zamknięte przez 1-2 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.

  Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533900

  Cena

  Opinie - Focus aerozol uniwersalny na owady biegające 300 ml

  Usługi

  Cena brutto:
  11,96 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma