Fregata

Sektosep Fregata - preparat owadobójczy, do oprysku much

Sektosep do zwalczania much to preparat owadobójczy w formie proszku, który stosuje się metodą oprysku po rozcieńczeniu wodą. Działa kontaktowo i pokarmowo, a efekt owadobójczy następuje już po 5 minutach. Skutecznie zwalcza muchy w pomieszczeniach gospodarczych, hodowlanych, magazynowych i produkcyjnych. Substancja czynna: permetryna 200 g/kg (z grupy pyretroidów). Opryskiwać powierzchnie, na których występują muchy, zwłaszcza miejsca ciepłe i nasłonecznione, np. parapety, framugi, belki, ściany. Zawiesina wystarcza na zabezpieczenie pomieszczenia o powierzchni 600 m². Uwaga! Produkty należy stosować z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zgodnie z informacjami na etykiecie.

Sektosep do zwalczania much. To preparat owadobójczy w formie proszku do stosowania metodą oprysku po rozcieńczeniu wodą. Działa kontaktowo i pokarmowo. Efekt owadobójczy następuje już po 5 minutach od zastosowania. Skutecznie zwalcza muchy w pomieszczeniach gospodarczych, hodowlanych, magazynowych i produkcyjnych.

 

Substancja czynna:

permetryna 200 g/kg (substancja czynna z grupy pyretroidów)

 

Stosowanie

Opryskiwać powierzchnie na których występują muchy, miejsca ciepłe i nasłonecznione, parapety, framugi okien, futryny, belki, gzymsy, ściany itp. Tak przygotowana zawiesina wystarcza na zabezpieczenie pomieszczenia o całkowitej powierzchni 600 m².

 

Preparat w postaci proszku do stosowania metodą oprysku.

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.