SBM

EAN:3664715027683

Sanium Pin pałeczki 20 X 2 G - 2w1 - środek owadobójczy + nawóz

Sanium Pin 20 X 2 G to innowacyjny preparat owadobójczy w postaci pałeczek, który działa również jako nawóz. Zawiera substancję czynną flupyradifuron (18,8 g/kg), zwalcza mszyce, mączlika szklarniowego, miseczniki i tarczniki. Działa aż do 16 tygodni i jest bezpieczny dla owadów pożytecznych. Preparat dostarcza składniki odżywcze (Azot – 7,4%, Fosfor – 3,55%, Potas – 5,7%, Żelazo – 0,33%, Magnez – 1,4%, Siarka – 3,15%), poprawiając kondycję i wygląd roślin. Pałeczki są przeznaczone do stosowania doglebowego w uprawie roślin ozdobnych, doniczkowych wewnątrz pomieszczeń. Umieszcza się je blisko korzeni i po wsadzeniu obficie podlewa wodą. Jedna pałeczka wystarcza na 0,5 litra podłoża.
 • Waga:

  45 g

produkt dostępny Placeholder

produkt dostępny

28,04 zł

Zobacz historię ceny

lub zamów telefonicznie

ikona wysyłka w 48h Placeholder

wysyłka w 48h

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Sanium Pin 20 X 2 G - 2w1 - środek owadobójczy + nawóz (w pałeczkach)

 

Sanium Pin to innowacyjny preparat owadobójczy łączący w sobie działanie zapobiegawcze oraz interwencyjne na szkodniki z nawozem.

Zawiera nową substancję czynną - flupyradifuron, dzięki czemu preparat wykazuje wyższą skuteczność niż inne, do tej pory stosowane środki na szkodniki. Sanium Pin gwarantuje wyższą skuteczność niż inne preparaty dostępne na rynku. Działa bardzo długi czas, bo nawet do 16 tygodni! Jego dodatkowe działanie odżywcze poprawia kondycję, wygląd i kwitnienie roślin. Preparat zwalcza najczęściej występujące szkodniki roślin domowych.

Dzięki modyfikacjom cząsteczki aktywnej, preparat "rozpoznaje" różnice, na poziomie receptorów, między szkodnikami, na które działa, a owadami pożytecznymi, dla których jest wyjątkowo bezpieczny. Sanium PIN jest dostępny w postaci pałeczek doglebowych i oprócz substancji owadobójczej zawiera składniki nawozowe, dzięki czemu poprawia wygląd roślin. Środek jest w postaci pałeczek do stosowania doglebowo w uprawie roślin ozdobnych, doniczkowych wewnątrz pomieszczeń.

 

Preparat zwalcza: mszyce i mączliki szklarniowe.

 

Zalety:

 • Jest bardziej skuteczny niż inne dostępne na rynku produkty
 • Działa aż do 16 tygodni, dlatego nie trzeba będzie powtarzać zabiegu
 • Dodatkowo dostarcza składniki pokarmowe i tym samym poprawa wygląd i kondycję roślin

 

Jak stosować Sanium Pin?

Pałeczkę należy umieścić w doniczce z rośliną, starając się zlokalizować ją jak najbliżej korzeni. Zaleca się wcisnąć ją w glebę aby była całkowicie przykryta. Po umieszczeniu obficie podlać wodą.

Jedna pałeczka wystarcza na 0,5 litra podłoża.

 

Substancja czynna:

 • flupyradifuron 18,8 g/kg.

 

Składniki odżywcze:

 • Azot ogólny – 7,4 %,
 • Fosfor – 3,55 %,
 • Potas – 5,7 %,
 • Żelazo ogólne – 0,33 %,
 • Magnez – 1,4 %,
 • Siarka – 3,15 %.

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.