Agrosimex logo

SACRON WG 0.5kg

Producent: UPL/Arysta

Kod produktu: 24281

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

40,49 zł za 1szt.
40,49 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

SACRON WG jest środkiem grzybobójczym w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu wgłębnym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka. Do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

 

Zawartość substancji czynnej: cymoksanil (cymoxanil) (związek z grupy iminoacetylomoczników) - 450 g/kg (45%)

 

Zastosowanie w uprawach:

  • ZIEMNIAK

 

Uprawa

Agrofag

Termin stosowania

Dawka

Zalecana ilość wody

ZIEMNIAK

zaraza ziemniaka

Środek stosować wyłącznie w mieszaninie ze środkami ochrony roślin Penncozeb 80 WP lub Vondozeb 75 WG, zawierającymi substancję czynną mankozeb, w dawkach zalecanych oraz z uwzględnieniem maksymalnej liczby zabiegów w sezonie wegetacyjnym. Pierwszy zabieg wykonywać zgodnie z sygnalizacją lub:

na odmianach wczesnych - w okresie zwierania się roślin w międzyrzędziach,

na odmianach późnych - z chwilą wystąpienia pierwszych objawów choroby w danym rejonie na odmianach wczesnych.

0,22 kg/ha

200-600 l/ha

 

Okres karencji: Ziemniak – 14 dni

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Usługi

Cena:
40,49 zł za 1szt.
40,49 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma