Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Olejan 85 EC (olej rzepakowy) Danmar - preparat zwilżająco – przyczepny

  Marka: Danmar

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Olejan 85 EC (olej rzepakowy) Danmar - preparat zwilżająco – przyczepny

  Olejan 85 EC:  to preparat zwilżająco – przyczepny w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Przeznaczony do stosowania w mieszaninie ze wszystkimi środkami ochrony roślin i nawozami dolistnymi.

   

  Stosowanie:

  Środek przeznaczony jest do łącznego stosowania z cieczą użytkową środków ochrony roślin w uprawach rolnych, leśnych, sadowniczych, warzywniczych i roślin ozdobnych, stosowanych aparaturą naziemną.

  Sporządzanie cieczy użytkowej
  Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Ciecz użytkową środka ochrony roślin przygotować zgodnie z obowiązującą etykietą-instrukcją stosowania w połowie zalecanej ilości wody i dokładnie wymieszać. Następnie wlać do zbiornika opryskiwacza (z włączonym mieszadłem) odmierzoną ilość preparatu Olejan 85 EC, uzupełnić wodą do wymaganej ilości ciągle dokładnie mieszając. Opróżnione opakowania trzykrotnie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. Opryskiwać z włączonym mieszadłem. W przypadku przerw w pracy przed ponownym przystąpieniem do opryskiwania ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza dokładnie wymieszać. Ciecz użytkową sporządzać bezpośrednio przed zabiegiem.

  Podczas stosowania mieszaniny nie dopuścić do:
  – znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie plantacje roślin uprawnych,
  – nakładania cieczy użytkowej na stykach pasów i uwrociach.
  Resztki cieczy użytkowej rozcieńczyć wodą i wypryskać na powierzchni poprzednio opryskiwanej.

   

   

  Działanie:

  Środek obniża napięcie powierzchniowe cieczy użytkowej środków ochrony roślin oraz poprawia równomierność pokrycia powierzchni roślin cieczą użytkową, zwłaszcza roślin trudno zwilżalnych. Swiększa przyczepność środków ochrony roślin i nawozów dolistnych do powierzchni liści. Zapobiega zmywaniu preparatu przez opady i rosę oraz ułatwia wnikanie do rośliny. Ogranicza odparowanie wody z kropel cieczy użytkowej. Zwiększa skuteczność działania środków chwastobójczych, co pozwala na obniżenie dotychczas zalecanych dawek.

   

  Zastosowanie w uprawach:

  • rolnych
  • leśnych
  • sadowniczych
  • warzywniczych
  • roślin ozdobnych

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi.

  Specyfikacja

  Marka: Danmar

  Cena

  Dawkowanie - Olejan 85 EC (olej rzepakowy) Danmar - preparat zwilżająco – przyczepny

  Opinie - Olejan 85 EC (olej rzepakowy) Danmar - preparat zwilżająco – przyczepny

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma