Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Obsydian Plus

  EAN: 5907456258083

  Pojemność
  Cena
  Pojemność:
  350 ml
  650 ml
  Pojemność

  Cena

  Pojemność:
  350 ml
  650 ml

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  15,57 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu

  Obsydian Plus Na mszyce to owadobójczy środek ochrony roślin w formie gotowego do użycia roztworu zwalczający niektóre szkodniki róż, fuksji, pelargonii i begonii uprawianych w ogrodach, na balkonach i w mieszkaniach. Niezastąpiony w ochronie zarówno pojedynczych roślin, jak i całych kompozycji roślin ozdobnych. Na roślinie działa wgłębnie.

   

  Substancja czynna

  pyretryny – 1 g/l

   

  Forma użytkowa

  Preparat w postaci gotowej do użycia cieczy w wygodnej butelce z atomizerem umożliwiającym łatwą i dokładną aplikację.

   

  Stosowanie:

  Róża w gruncie- zwalczanie mszycy różano – szczeciowej stosować po wystąpieniu szkodnika.

  fuksja (pod osłonami)- zwalczanie mączlika szklarniowego stosować po wystąpieniu szkodnika. W przypadku osobników dorosłych środek stosować w odstępie 7 dni dwukrotnie.

  pelargonia i begonia (pod osłonami)- zwalczanie mszycy ziemniaczanej stosować po wystąpieniu szkodnika. Opryskiwać rośliny z odległości 20-40 cm. .

   

  Zalecenia

  Opryskiwać dokładnie całą roślinę tak, aby była wilgotna, ale żeby nie tworzyły się ściekające krople. Pokryć równomiernie również dolną stronę liści

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

   

   

  Specyfikacja

  EAN: 5907456258083

  Pojemność
  Cena

  Opinie - Obsydian Plus

  Usługi

  Cena brutto:
  15,57 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma