Agrosimex logo

Novagib 010 SL 1L

Marka: Agrosimex

Kod produktu: 15035

Przeznaczenie: uprawy sadownicze

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

287,83 zł za 1szt.
287,83 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

NOVAGIB 010 SL jest środkiem z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin przeznaczony do poprawy wielkości i wyglądu owoców, w tym redukcji ordzawienia jabłek oraz do poprawy zawiązywania owoców na gruszach. Stosowanie środka w czasie kwitnienia lub zaraz po przymrozkach podnosi zawiązywanie owoców na gruszach.

 

Czynnik aktywny: gibereliny A4 + A7 (związek z grupy laktonów) – 10 g/l (0,96%) - naturalne regulatory wzrostu roślin.

 

NOVAGIB 010 SL to regulator wzrostu przeznaczony do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych.

 

Okres karencji: nie dotyczy.

Okres ważności: 2 lata od daty produkcji

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Dawkowanie

Opinie

Usługi

Cena:
287,83 zł za 1szt.
287,83 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma