Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  NORMIX GR 5kg

  Marka: Best Pest

  EAN: 5907486600135

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - NORMIX GR 5kg

  Normix GR to środek gryzoniobójczy w formie granulatu działający jako trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa. Preparat zawiera denatonium, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi.

  Zawartość substancji czynnej: difenakum 0,05 g/kg, benzoesan denatonium 0,001%

   

  Preparat jest przeznaczony do zwalczania różnych gryzoni, w tym szczurów (Szczur wędrowny, Szczur śniady) i myszy (Mysz domowa) wewnątrz i wokół budynków.

   

  Normix GR 5kg zastosowanie:

  Przed zastosowaniem należy przeczytać etykietę i określić poziom infestacji (liczebność organizmów szkodliwych). Przynętę należy umieścić w miejscach, w których występują oznaki aktywności, takie jak świeże odchody, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, ścieżek i miejscach żerowania gryzoni. Umieścić przynętę na całym obszarze występowania gryzoni.

  • szczury (niska populacja gryzoni): do 200 g przynęty co 10 metrów,
  • szczury (wysoka populacja gryzoni):do 200 g przynęty co 5 metrów.

  Jeśli nie ma widocznych oznak aktywności szczurów w pobliżu miejsca wyłożenia przynęty po 7-10 dniach, przenieś stację deratyzacyjną do miejsca o większej aktywności.

  • myszy (niska populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 5 metrów,
  • myszy (wysoka populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 2 metry.

  Jeżeli produkt jest stosowany w miejscach publicznych, obszar ten musi być oznakowany na okres zwalczania, natomiast w miejscach wyłożenia przynęty należy umieścić tabliczki informacyjne o zagrożeniach wynikających z pierwotnego lub wtórnego narażenia z antykoagulantem, jak również wskazówki odnośnie pierwszej pomocy w przypadku zatrucia.

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Best Pest

  EAN: 5907486600135

  Cena

  Opinie - NORMIX GR 5kg

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma