Agrosimex logo

NORMIX GR 5kg

Producent: Twój ogród

Kod produktu: 574

EAN: 5907486603600

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

87,24 zł za 1szt.
87,24 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Normix GR to środek gryzoniobójczy w formie granulatu działający jako trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa. Preparat zawiera denatonium, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi.

Zawartość substancji czynnej: difenakum 0,05 g/kg, benzoesan denatonium 0,001%

 

Preparat jest przeznaczony do zwalczania różnych gryzoni, w tym szczurów (Szczur wędrowny, Szczur śniady) i myszy (Mysz domowa) wewnątrz i wokół budynków.

 

Normix GR 5kg zastosowanie:

Przed zastosowaniem należy przeczytać etykietę i określić poziom infestacji (liczebność organizmów szkodliwych). Przynętę należy umieścić w miejscach, w których występują oznaki aktywności, takie jak świeże odchody, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, ścieżek i miejscach żerowania gryzoni. Umieścić przynętę na całym obszarze występowania gryzoni.

  • szczury (niska populacja gryzoni): do 200 g przynęty co 10 metrów,
  • szczury (wysoka populacja gryzoni):do 200 g przynęty co 5 metrów.

Jeśli nie ma widocznych oznak aktywności szczurów w pobliżu miejsca wyłożenia przynęty po 7-10 dniach, przenieś stację deratyzacyjną do miejsca o większej aktywności.

  • myszy (niska populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 5 metrów,
  • myszy (wysoka populacja gryzoni): do 40 g przynęty co 2 metry.

Jeżeli produkt jest stosowany w miejscach publicznych, obszar ten musi być oznakowany na okres zwalczania, natomiast w miejscach wyłożenia przynęty należy umieścić tabliczki informacyjne o zagrożeniach wynikających z pierwotnego lub wtórnego narażenia z antykoagulantem, jak również wskazówki odnośnie pierwszej pomocy w przypadku zatrucia.

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Usługi

Cena:
87,24 zł za 1szt.
87,24 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma