Agrosimex logo

Neoram 37.5 WG

Producent: Agrosimex

Kod produktu: 15727

Waga:
5kg
20kg
Waga:
5kg
20kg

Ilość:

Produkt chwilowo niedostępny

Planowana dostawa: brak danych

120.00 zł za 1szt.
120.00 zł za 1 szt.

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
Opis produktu i specyfikacja
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Neoram 37.5 WG jest środkiem grzybobójczym (fungicyd). Przeznaczonym w ochronie roślin sadowniczych i warzywniczych przed chorobami powodowanymi przez grzyby i bakterie.

 

Czynnik aktywny: tlenochlorek miedzi

 

Środek przeznaczony jest do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych i sadowniczych.

Neoram 37.5 WG dawkowanie

Uprawa

Agrofag

Dawka

Termin

Zalecana ilość wody

Jabłoń, grusza

zaraza ogniowa

1,5 - 2,0 kg/ha

Środek stosować od początku nabrzmiewania pąków (BBHC 01) do fazy początku kwitnienia (BBCH 61) oraz zaraz po zbiorze owoców, gdy ulistnienie jest ciągle żywo zielone aż do czasu kiedy wszystkie liście opadną (BBCH 90 – 97).

500 - 750 l/ha

Brzoskwinia

kędzierzawość liści brzoskwini

3,0 kg/ha

Środek stosować w okresie bezlistnym przed rozpoczęciem wegetacji (BBCH 00 - 03) i po opadnięciu wszystkich liści (BBCH 97). Pierwszy zabieg wykonać jesienią po opadnięciu liści, drugi na przedwiośniu, w okresie ocieplenia.

750 l/ha

Pomidor (w uprawie pod osłonami)

zaraza ziemniaka

2,0 - 2,67 kg/ha

Środek stosować zapobiegawczo lub zgodnie z sygnalizacją w okresach spodziewanego zagrożenia wystąpienia choroby. W przypadku dużego zagrożenia zabiegi należy rozpocząć już od fazy produkcji rozsady i po posadzeniu w miejscu stałym.
Uwaga:
Maksymalne stężenie do jednorazowego zastosowania środka powinno wynosić 0,35% (0,35 kg w 100 l wody).

600 - 800 l/ha

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Cena:
120.00 zł za 1szt.
120.00 zł za 1 szt.

Produkt chwilowo niedostępny.

Planowana dostawa: brak danych

Powiadomienie o dostępności

Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma