Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Nemasys L

  Marka: BASF

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Nemasys L

  Nemasys L Zwalcza stadia larwalne opuchlaka truskawkowca (Otiorhynchus sulcatus) występującego w uprawach w gruncie lub pod osłonami w pojemnikach. Zawiera nicienie pasożytnicze Steinernema kraussei (88%) i obojętny nośnik z wodą (12%). Produkt przeznaczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem Rady WE nr 834/2007

  W celu uzyskania optymalnych rezultatów: Oprysk należy przeprowadzać, gdy występują poczwarki opuchlaka tj. wcześnie wiosną, lub wczesną jesienią przeciwko larwom. Temperatura gruntu lub podłoża powinna mieścić się w zakresie od 5 do 30°C przez co najmniej dwa tygodnie po oprysku. Gleba lub podłoże powinny być wilgotne. Poddawać rutynowo opryskowi cały nowy materiał docierający do gospodarstwa, może zawierać on larwy opuchlaka.

  Jeśli Nemasys L jest nakładany na całe rośliny, natychmiast spłukać nicienie do podłoża. Metodą preferowaną jest podlewanie, zwłaszcza w przypadku gdy rośliny mają silnie rozwiniętą rozetę liści. Stosowanie w przypadku truskawek: nanosić preparat bezpośrednio dookoła u podstawy każdej rośliny.

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: BASF

  Cena

  Dawkowanie - Nemasys L

  Opinie - Nemasys L

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma