Agrosimex logo

Nemasys L

Producent: BASF

Kod produktu: 38344

pojemność:
50 ml
250 ml
pojemność:
50 ml
250 ml

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Opis produktu i specyfikacja
Dawkowanie
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Nemasys L 250ml Zwalcza stadia larwalne opuchlaka truskawkowca (Otiorhynchus sulcatus) występującego w uprawach w gruncie lub pod osłonami w pojemnikach. Zawiera nicienie pasożytnicze Steinernema kraussei (88%) i obojętny nośnik z wodą (12%). Produkt przeznaczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym zgodnie z rozporządzeniem Rady WE nr 834/2007

W celu uzyskania optymalnych rezultatów: Oprysk należy przeprowadzać, gdy występują poczwarki opuchlaka tj. wcześnie wiosną, lub wczesną jesienią przeciwko larwom. Temperatura gruntu lub podłoża powinna mieścić się w zakresie od 5 do 30°C przez co najmniej dwa tygodnie po oprysku. Gleba lub podłoże powinny być wilgotne. Poddawać rutynowo opryskowi cały nowy materiał docierający do gospodarstwa, może zawierać on larwy opuchlaka.

Jeśli Nemasys L jest nakładany na całe rośliny, natychmiast spłukać nicienie do podłoża. Metodą preferowaną jest podlewanie, zwłaszcza w przypadku gdy rośliny mają silnie rozwiniętą rozetę liści. Stosowanie w przypadku truskawek: nanosić preparat bezpośrednio dookoła u podstawy każdej rośliny.

 

Dawkowanie

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Cena:

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma