Agrosimex logo

Merplus 800 SC

Producent: Adama

Kod produktu: 36111

EAN: 5902077111076

Przeznaczenie: uprawy sadownicze,szkółki drzew i krzewów

pojemność
Cena
pojemność:
1L
5L
pojemność
Cena
pojemność:
1L
5L

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

63,88 zł za 1szt.
63,88 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Merplus 800 SC jest to fungicyd w formie koncentratu w postaci stężonej zawiesiny przeznaczonej do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie przed parchem jabłoni i parchem gruszy

 

Zawartość substancji czynnych: kaptan (związek z grupy ftalimidów) - 360 g/l (23,6%), fosfonian potasu (związek z grupy fosfonianów) - 657 g/l (43,1%).

 

Środek przeznaczony do stosowania w sadownictwie, przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych.

Merplus 800 SC dawkowanie

Uprawa

Agrofag

Dawka

Jabłoń

Parch jabłoni

2,0 l/ha

Grusza

Parch gruszy

2,0 l/ha

 

Merplus 800 SC termin stosowania

Uprawa

Agrofag

Termin stosowania

Jabłoń

Parch jabłoni

Środek stosować zapobiegawczo, od fazy gdy następuje pękanie pąka i widoczne są zielone końce liściowe osłaniające kwiaty do początku fazy dojrzewania owoców, tj. Gdy owoce zaczynają wybarwiać się na typowy dla danej odmiany kolor (BBCH 53-81).

Grusza

Parch gruszy

Środek stosować zapobiegawczo, od fazy gdy następuje pękanie pąka i widoczne są zielone końce liściowe osłaniające kwiaty do początku fazy dojrzewania owoców, tj. Gdy owoce zaczynają wybarwiać się na typowy dla danej odmiany kolor (BBCH 53-81)

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Opinie

Usługi

Cena:
63,88 zł za 1szt.
63,88 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma