Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Twój Ogród

  (169)
  Twój Ogród

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 169

  Twój Ogród – nawozy i opryski do domu, na działkę i do ogrodu

  TWÓJ ogród to renomowana marka produktów do pielęgnacji roślin. W asortymencie TWOJEGO ogrodu znaleźć można środki ochrony roślin do zwalczania chorób i szkodników oraz do usuwania chwastów, a także szeroką gamę nawozów do traw, nawozów do iglaków, nawozów do róż i wielu innych zastosowań. Wszystkie preparaty są dostępne w małych gramaturach, które ułatwiają ich użytkowanie na małych obszarach, takich jak przydomowy ogród czy działka. Gamę preparatów uzupełnia seria podłoży ogrodniczych (ziemi) do wielu zastosowań.

  Twój Ogród – środki ochrony roślin

  Środki ochrony roślin dostępne w gamie TWÓJ ogród to środki grzybobójcze (fungicydy), środki owadobójcze (insektycydy), środki przędziorkobójcze (akarycydy), środki ślimakobójcze (moluskocydy), środki chwastobójcze (herbicydy). TWÓJ ogród oferuje także preparaty o działaniu fizycznym (bez chemicznych substancji aktywnych), takie, jak Next Pro, oraz preparaty ekologiczne (oparte na naturalnych substancjach), takie jak Limocide oraz Miedzian.

  Twój Ogród – nawozy do ogrodu

  Marka TWÓJ ogród to seria nawozów w postaci płynnej oraz sypkiej. Obok najpopularniejszych nawozów do trawnika czy iglaków, oferuje nawozy do róż, nawozy do kwiatów, nawozy do owoców i warzyw, nawozy do borówek. Jednym z bestsellerów jest ekologiczny nawóz Rosahumus, który użyźnia glebę, dostarczając jej kwasów humusowych z leonardytów.

  Podłoża i ziemie Twój Ogród

  Ziemie i podłoża ogrodnicze TWÓJ ogród to wysokiej jakości produkty do stosowania w profesjonalnej i amatorskiej uprawie roślin. Podłoża wzbogacone są Rosahumusem, co dodatkowo stymuluje rozwój roślin. W asortymencie marki dostępna jest ziemia uniwersalna, ziemia do kwiatów, ziemia do warzyw i wiele innych.

  Rozwiń