Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  LOWE

  (109)
  LOWE

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 109

  Marka Löwe jest niemiecką firmą oferującą sekatory i nożyce, niezastąpione podczas prac w ogrodzie. Asortyment Original Löwe wciąż się poszerza, a producent dociera do nowego grona odbiorców. Historia marki Löwe rozpoczęła się w 1869 roku w Kolonii, a na początku swojej działalności w ofercie proponowała podstawowe narzędzia ogrodnicze. Rozwój na zagraniczne rynki nastąpił w 1925 roku i od tej pory Löwe zdobywa nowych fanów. Zastanawiasz się, czym wyróżnia się sprzęt i narzędzia ogrodnicze Löwe? Czy warto kupić sekatory kowadełkowe Löwe? Przekonaj się, że najwyższa jakość, jaką oferuje Original Löwe nie ma sobie równych.

  Funkcjonalne i odporne sekatory marki Löwe – znajdź swój ulubiony model

  Original Löwe oznacza solidne wykonanie i wyjątkową trwałość. Wszystkie elementy, z których składają się sekatory i nożyce są projektowane i produkowane, a następnie składane w całość w Niemczech przez wykwalifikowanych specjalistów. Löwe korzysta z innowacyjnego sprzętu i tworzy nowe narzędzia w oparciu o aktualną wiedzę. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się precyzyjnymi ostrzami i niezawodnością w każdej sytuacji. 

  W ofercie marki Original Löwe znajdziesz podstawowe narzędzia stosowane w ogrodnictwie i sadownictwie, jakimi są sekatory. Modele proponowane przez Löwe są ostre, odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w obsłudze i nadają się do optymalnego cięcia w trudno dostępnych miejscach. Dzięki ergonomicznej rękojeści doskonale leżą w dłoni, przez co zwiększają bezpieczeństwo użytkownika i zapewniają komfort podczas pracy. Warto dodać, że na wysoką trwałość sekatorów Löwe przekłada się dodatkowe pokrycie metalowych części powłoką zabezpieczającą przed korozją i przywieraniem resztek roślin. W sklepie internetowym Agrosimex znajdziesz nie tylko sprzęt, ale także części zamienne dla sekatorów ogrodowych Löwe: ostrza, przeciwostrza, śruby, nakrętki, kowadełka. Każdy z nich łatwo wymienić na nowszy model, by móc nadal cieszyć się bezawaryjną pracą przez wiele lat.

  Sekatory kowadełkowe jako charakterystyczny produkt Original Löwe

  Ciekawą kategorią produktów są sekatory kowadełkowe, które proponuje Original Löwe. Stosuje się je przede wszystkim w sadownictwie, ogrodnictwie i szkółkarstwie. Narzędzia są trwałe i odporne, ponieważ są produkowane ze stali, która pochodzi ze stopów metali zaprojektowanych specjalnie dla tej marki. To właśnie dzięki temu produktowi marka Löwe dołączyła do grona liderów na rynku sprzętów ogrodniczych. Zasady, na jakich opiera się działanie sekatorów kowadełkowych Original Löwe zostały opracowane w 1923 roku. Od tradycyjnych sekatorów obejściowych różni je to, że ostrze sekatora kowadełkowego natrafia na nieruchomą podkładkę (kowadełko), a nie tak jak w przypadku tych pierwszych, gdzie ostrze i przeciwostrze zachodzą na siebie.

  Dlaczego producent postanowił zastosować właśnie taki mechanizm działania? Z jakimi zaletami wiąże się to w praktyce? Sekatory Löwe sprawiają, że cięcie staje się bardzo lekkie. Podczas pracy wystarczy niewielki wkład siły, aby sprzęt mógł działać efektywnie. Narzędzie zwiększa poziom bezpieczeństwa, ponieważ dłonie i nadgarstki są chronione podczas pracy. Mechanizm, który został wykorzystany w sekatorach Löwe sprawia, że ten sprzęt nadaje się również do stosowania w przypadku bardzo trwałych, zdrewniałych roślin. Sekatory kowadełkowe Löwe cieszą się popularnością wśród amatorów ogrodnictwa, a także zyskały uznanie przez profesjonalistów z tej branży. Ponadto są tak skonstruowane, aby mogli używać ich zarówno prawo- jak i leworęczni.

  Nożyce marki Löwe – gwarancja najwyższej jakości i wygody podczas prac w ogrodzie

  Kolejnym narzędziem, które zawsze warto mieć pod ręką, przystępując do prac w sadzie lub ogrodzie, są nożyce Löwe. Dostępne są w różnych długościach, dzięki temu możesz dobrać model do własnych potrzeb i rodzaju czynności, który zamierzasz wykonywać. Niezależnie od wybranego produktu, zyskujesz pewność, że kąt otwarcia rurek nie przekracza 90° przy maksymalnym otwarciu. Ma to znaczenie ze względu na komfort podczas pracy, ponieważ nie musisz nadmiernie rozciągać ramion. 

  Wybierz sprzęt i narzędzia ogrodnicze marki Löwe – poznaj ofertę sklepu Agrosimex

  Sprzęt i narzędzia ogrodnicze Löwe nie bez powodu od lat cieszą się popularnością. Wyróżnia je wysoka jakość zastosowanych materiałów, co przekłada się na ich długą żywotność i odporność na uszkodzenia. Stosując się do zasad prawidłowego użytkowania sprzętu ogrodniczego, będziesz mógł korzystać z nich przez wiele lat. Na wygodę użytkowania przekłada się przemyślana konstrukcja, dzięki której możesz uzyskać wysoką efektywność, wykorzystując niewielki wkład siły. Ergonomiczny kształt sprawia, że narzędzia doskonale leżą w dłoni. Poznaj bliżej szeroką ofertę marki Original Löwe i przekonaj się, że praca w ogrodzie może być łatwa i przyjemna. Zrób zakupy w sklepie Agrosimex, gdzie poza sprzętem najwyższej jakości zyskasz kompleksowe wsparcie i profesjonalną obsługę.

  Original Löwe

  Original Löwe to niemiecka firma, która ma w ofercie sekatory kowadełkowe i nożyce jednoręczne i dwuręczne. Marka cały czas wprowadza na rynek nowe produkty, które są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów. 

  Original Löwe – marka z długą tradycją

  Przedsiębiorstwo Original Löwe zostało założone w 1869 roku w Kolonii. Początkowo firma zajmowała się produkcją szklarni i urządzeń ogrodniczych. W 1923 roku marka wyprodukowała pierwszy sekator kowadełkowy. Od 1925 roku firma zaczęła zdobywać rynki zagraniczne i dynamicznie się rozwijać. 

  Original Löwe – sekatory kowadełkowe  

  Sekatory kowadełkowe marki Original Löwe znajdują zastosowanie w sadownictwie, szkółkarstwie i ogrodnictwie. Charakteryzują się wysoką trwałością, dobrą jakością, są odporne na uszkodzenia i doskonale dopasowane do dłoni użytkownika. Narzędzia Original Löwe produkowane są ze stali, która pochodzi ze stopów metali zaprojektowanych specjalnie dla tej firmy. Zapraszamy do zakupu sekatorów i nożyc marki Original Löwe. 

  Rozwiń