Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Felco

  (94)
  Felco

  Ukryj filtry

  Znaleziono: 94

  Szukasz trwałego, odpornego i niezawodnego sprzętu, który ułatwi Ci wykonywanie prac w ogrodzie? Asortyment marki Felco jest na tyle szeroki i zróżnicowany, że każdy znajdzie model odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Dowiedz się, na czym polega czyste cięcie, z którego słyną kultowe sekatory marki Felco. Wybierz najwyższą jakość materiałów, starannie opracowaną konstrukcję i komfort podczas użytkowania narzędzi.

  Sekator Felco 2 – uniwersalne i wszechstronne narzędzie do pracy w ogrodzie

  Sekatory Felco słyną z tzw. czystego cięcia, które polega na najwyższym poziomie precyzji, co przekłada się na szybkie zrastanie miejsca cięcia bez szkód dla roślin. Jeżeli poszukujesz wszechstronnego narzędzia, które wykorzystasz do przeprowadzenia  wielu podstawowych prac w ogrodzie, zwróć uwagę na sekator Felco 2. To niezawodny model, który tnie szybko i precyzyjnie. Mając go pod ręką, nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu. Praca z tym narzędziem jest bezpieczna i łatwa, ponieważ lekko zwężająca się głowica tnąca zapewnia łatwy dostęp do miejsca cięcia i duży zasięg. Na wysoką jakość narzędzia przekłada się zastosowanie trwałych i odpornych materiałów oraz przemyślana, solidna konstrukcja. Sekator Felco 2 został wykonany z kutego aluminium i hartowanej stali. Wyposażono go także w gumowe amortyzatory, które podnoszą poziom komfortu podczas pracy i chronią nadgarstek przed przeciążeniem.Ponadto precyzyjny mechanizm regulacji pozwala w łatwy sposób dopasować głowicę tnącą do własnych potrzeb. Nie bez powodu sekator Felco 2 został wielokrotnie uznany za kultowy, niezawodny model. Polecamy go każdemu, kto wykonuje prace ogrodnicze, niezależnie od tego czy jest amatorem, czy profesjonalistą.

  Mocny sekator elektryczny Felco

  Zastanawiasz się, jaki sekator Felco wybrać? Powinieneś wiedzieć, że poza tradycyjnymi modelami ręcznymi, marka Felco oferuje także sekatory elektryczne. Z ich zastosowaniem w zaledwie kilka sekund wykonasz podstawowe czynności w ogrodzie, na plantacji czy w parku. To narzędzie, które gwarantuje wysoką wydajność, a jednocześnie zachowuje precyzję i czyste cięcie. Sekator elektryczny Felco znajduje zastosowanie w ogrodnictwie, parkach, szkółkach, w leśnictwie i na uprawach winorośli. To mocny sprzęt wykorzystywany do przycinania nawet dużych i twardych gałęzi. Jego korpus został wykonany z aluminium, co przekłada się na niezawodną pracę przez wiele lat. W prosty sposób możesz wybrać pomiędzy większą lub mniejszą wydajnością głowicy tnącej, aby dopasować optymalną siłę urządzenia do potrzeb w danym momencie. Odpowiednia geometria głowicy gwarantuje doskonały dostęp do gałęzi nawet w zagęszczonych miejscach, w których wykonanie prac jest znacznie utrudnione. Sekator elektryczny Felco został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić komfort nawet osobom pracującym w ogrodzie lub utrzymaniu terenów zielonych przez wiele godzin każdego dnia.

  Nożyce Felco – wybierz narzędzie do bezpiecznego przycinania gałęzi

  Nożyce do gałęzi Felco wyróżniają się trwałą i solidną konstrukcją, która gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez lata. Zapewniają precyzyjne cięcie i są idealne do wykańczania. Ostrze jest na tyle ostre, że przecinanie (nawet większych kawałków drewna) staje się szybkie i bezproblemowe. Zostało ono wykonane z wykorzystaniem technologii opatentowanej przez markę Felco, która zapewnia trwałość i niezawodną pracę. Wykonywanie czynności w ogrodzie nie sprawia żadnych trudności, ponieważ nożyce do gałęzi Felco zostały wyposażone w antypoślizgowe uchwyty. Gumowe amortyzatory zwiększają komfort chwytu i zmniejszają zmęczenie, a co za tym idzie – umożliwiają dłuższą i wygodną pracę. W sklepie Agrosimex znajdziesz zarówno nożyce Felco aluminiowe, jak i wykonane z włókna węglowego.

  Wybierz niezawodne narzędzia Felco – sekatory do zadań specjalnych

  Wśród produktów Felco warto wymienić także sekatory do róż, które tną bardzo szybko i precyzyjnie. Ich dopracowana konstrukcja sprawia, że przytrzymują ucięty na kwiat, dzięki czemu nie spadnie on na ziemię. Jest to możliwe dzięki specjalnym płaskim szczękom przymocowanym zarówno do ostrza, jak i przeciwostrza. Sekatory do róż przytrzymują pęd i zapobiegają uszkodzeniu kwiatów. Na uwagę zasługuje fakt, że obsługuje się go jedną ręką, a także można dostosować go do wielkości dłoni oraz do rodzaju wykonywanej pracy. W ofercie sklepu Agrosimex znajdziesz nie tylko sekatory i nożyce, ale także wymienne części do sekatorów Felco. Oferujemy m.in.:

  1. ostrza,
  2. śruby,
  3. sprężyny,
  4. zatrzaski,
  5. amortyzatory,
  6. podkładki.

  W naszym asortymencie dostępne są wszystkie części wymienne do wielu sekatorów marki Felco. Zastanawiasz się, jaki model wybrać? Dowiedz się więcej, korzystając z dogodnej metody kontaktu z naszymi doradcami! Odpowiemy na każde pytanie, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru. W Agrosimex dbamy, aby dostarczyć Ci sprzęt najwyższej jakości. Dlatego do oferty dołączyliśmy m.in. sekatory i nożyce Felco. Od teraz nie musisz martwić się o wykonywanie trudnych prac w ogrodzie!

  Rozwiń