Agrosimex logo

Luna CARE 71.6 1kg

Producent: Bayer

Kod produktu: 35804

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

94.55 zł za 1szt.
94.55 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Luna CARE 71.6 WG 1kg  jest to fungicyd w formie rozpuszczalnych w wodzie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym i układowym.

 

Luna CARE 71.6 WG 1kg - Zawartość substancji czynnych:

  • fluopyram (związek z grupy benzamidów) – 50 g/kg (5,0%)
  • fosetyl glinu (związek z grupy fosfonowych) – 666 g/kg (66,6%)

 

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza sadowniczego.

 

UPRAWA AGROFAG TERMIN STOSOWANIA DAWKA
Jabłoń parch jabłoni środek stosować zapobiegawczo lub interwencyjnie, zgodnie z sygnalizacją od fazy, gdy powstały po przekwitnięciu owoc osiąga wielkość do 10 mm do fazy początku dojrzewania owoców
(BBCH 71-80).
2 kg/ha
Grusza parch gruszy, mączniak jabłoni na gruszy, brązowa plamistość gruszy (Stemphylium),
działanie ograniczające: zaraza ogniowa, rak drzew owocowych, rak bakteryjny drzew owocowych
środek stosować zapobiegawczo lub interwencyjnie, zgodnie z sygnalizacją, od fazy nabrzmiewania pąków kwiatowych do fazy początku dojrzewania owoców (BBCH 51-80). 3 kg/ha

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Cena:
94.55 zł za 1szt.
94.55 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma