Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Leander 750 EC

  Marka: Adama

  Uprawa: Pszenica ozima, Jęczmień ozimy, Jęczmień jary, Pszenżyto ozime, Pszenica jara, Żyto ozime

  Przeznaczenie: uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Fenpropidyna

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Leander 750 EC

  Agrofag: Brunatna plamistość, Mączniak prawdziwy, Rdza, Rdza brunatna, Rynchosporioza, Septorioza paskowana liści, Septorioza plew

  Leander 750 EC jest środkiem grzybobójczym. Przeznaczony do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie zbóż ozimych i jarych przed chorobami grzybowymi.

  Leander 750 EC-Stosowanie Środek produkowany jest w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej.Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

  Leander 750 EC- Działanie Środek działa o działaniu układowym. Substancja czynna: fenpropidyna– 750 g/l (80,04%)

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Adama

  Uprawa: Pszenica ozima, Jęczmień ozimy, Jęczmień jary, Pszenżyto ozime, Pszenica jara, Żyto ozime

  Przeznaczenie: uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Fenpropidyna

  Cena

  Dawkowanie - Leander 750 EC

  Opinie - Leander 750 EC

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma