Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Kuno-Zapora Fregata - płyn do odstraszania kun

  Marka: Fregata

  EAN: 5907456609106

  Pojemność
  Cena
  Pojemność:
  500ml
  Pojemność

  Cena

  Pojemność:
  500ml

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  25,55 zł za 1szt.
  Cena netto: 20,77 zł

  Zobacz historię ceny

  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Kuno-Zapora Fregata - płyn do odstraszania kun

  Zawartość substancji czynnej: geraniol 5 g/l, zawiera olej fuzlowy

   

  Kuno-Zapora to preparat przeznaczony do odstraszania kun. Wysoką efektywność preparatu powoduje intensywny zapach, który skutecznie odstrasza kuny ze strychów, poddaszy, garaży, piwnic, magazynów i innych pomieszczeń oraz z pojazdów i urządzeń mechanicznych.

   

  Kuno-Zapora stosowanie:

  Pojemniki ze szmatkami nasączonymi preparatem w ilości po 50 ml ustawiać w miejscach aktywności kun. W przypadku gryzienia przez kuny przewodów elektrycznych zaleca się bezpośrednie smarowanie przewodów preparatem. Środek jest skuteczny po 4 dniach od zastosowania.

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Fregata

  EAN: 5907456609106

  Pojemność
  Cena

  Opinie - Kuno-Zapora Fregata - płyn do odstraszania kun

  Usługi

  Cena brutto:
  25,55 zł za 1szt.
  Cena netto: 20,77 zł

  Zobacz historię ceny

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma