Fregata
Rodentycyd

Kreto-Zapora Fregata - płyn do odstraszania kretów

Kreto-Zapora to preparat odstraszający krety z boisk, pól golfowych, konstrukcji hydrotechnicznych i terenów lotnisk. Działa dzięki intensywnemu zapachowi, który skutecznie odstrasza krety natychmiast po dostaniu się płynu do ich korytarzy. Zawiera geraniol 5 g/l oraz olej fuzlowy. Stosowanie: Zlokalizować czynne kopce, odgarnąć ziemię do poziomu gruntu, do każdego otworu wlać 30 ml płynu i lekko przysypać ziemią. Produkt można używać przez cały rok, niezależnie od pory gdy są aktywne krety.

produkt dostępny Placeholder

produkt dostępny

WARIANT PRODUKTU

Pojemność

ikona wysyłka w 48h Placeholder

wysyłka w 48h

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Kreto-Zapora to preparat przeznaczony do odstraszania kretów z boisk, pól golfowych i innych obiektów sportowych, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych i terenów lotnisk. Krety odstrasza intensywny zapach preparatu zapewniając wysoką efektywność natychmiast po dostaniu się płynu do używanych przez nie korytarzy.

Zawartość substancji czynnej: geraniol 5 g/l, zawiera olej fuzlowy

Kreto-Zapora stosowanie:

Przed wykonaniem zabiegu zlokalizować wszystkie czynne kopce. Następnie przygotować je do wykonania zabiegu poprzez odgarnięcie ziemi do poziomu gruntu, zwracając przy tym uwagę, aby nie zasypywać wlotów korytarzy. Do każdego odsłoniętego otworu korytarza podziemnego wlać po 30 ml płynu i przysypać lekko ziemią. Preparat można stosować przez cały okres aktywności kretów niezależnie od pory roku.