Wokas

EAN:5901828773303

Zrębki dekoracyjne pomarańczowe 50L

Zrębki dekoracyjne są przeznaczone do ozdabiania ogrodów i terenów zielonych. Posiadają trwałe, estetyczne kolory odporne na warunki atmosferyczne przez okres do 3 lat. Rekomendowane jest ich wysypywanie w słoneczne dni bezpośrednio na agrowłókninę, co zapobiega wypłukiwaniu gleby. Zrębki są obojętne dla środowiska, nie szkodzą roślinom i nie stanowią pokarmu dla szkodników. Warstwa powyżej 5 cm zapobiega wzrostowi chwastów, przesuszaniu gleby, zapewnia właściwe napowietrzenie i chroni przed wahaniami temperatur. Mają neutralny odczyn pH i frakcję 20-60 mm. Opakowanie ma pojemność 50L, waży 15kg, a na palecie mieści się 51 sztuk.
  • Pojemność:

    50l

chwilowo niedostępny Placeholder

chwilowo niedostępny

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Zrębki dekoracyjne przeznaczone są do ozdabiania ogrodów i terenów zielonych. Zrębki posiadają trwałe, estetyczne kolory o zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne z okresem trwałości do 3 lat.

Zaleca się wysypywanie Zrębek dekoracyjnych w słoneczne dni bezpośrednio na agrowłókninę co zapobiega wypłukiwaniu gleby.

Zrębki drewniane są obojętne dla środowiska, przez co nie szkodzą roślinom, ale też nie są pokarmem dla szkodników roślin.

Usypanie wokół roślin warstwy powyżej 5 cm zapobiega przed wzrostem chwastów, zapobiega przesuszaniu gleby i zapewnia jej właściwe napowietrzenie jednocześnie chroniąc ją przed wahaniami temperatur.

Produkt posiada neutralny odczyn pH. Frakcja 20-60 mm.

 

Zastosowanie

Ozdabianie ogrodów, terenów zielonych, dachów zielonych.

Ściółkowanie drzew i krzewów

Zapobiega erozji gleb

 

Opakowanie 50L

Waga opakowania 15kg

Ilosć na palecie 51 szt