Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Klinik Free 360 SL (glifosat)

  Marka: Nufarm

  Grupa upraw: Buk, Chodniki, Drogi dojazdowe, Gorczyca, Grusza, Jabłoń, Len, Łąki Zobacz wszystkie

  Przeznaczenie: uprawy sadownicze uprawy ogrodnicze szkółki drzew i krzewów uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Glifosat

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Zamienniki
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Klinik Free 360 SL (glifosat)

  Agrofag: Gwiazdnica pospolita, Mak polny, Miotła zbożowa, Sporek polny, Tasznik pospolity, Żółtlica drobnokwiatowa, Chaber bławatek, Fiołek polny, Komosa biała, Koniczyna łąkowa Zobacz wszystkie

  KLINIK FREE 360 SL to HERBICYD nieselektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie, w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego (SL).

  Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych i opryskiwaczy ręcznych oraz za pomocą mazaczy

  Zawartość substancji czynnej: glifosat (związek z grupy aminofosfonianów) w formie soli izopropyloamoniowej - 360 g/l (30,56 %)

  Środek pobierany jest poprzez zielone części roślin (liście, zielone pędy i niezdrewniałą korę), a następnie przemieszcza się po całej roślinie i dociera do jej części podziemnych (korzenie, rozłogi itp.). W roślinie powoduje zahamowanie syntezy aminokwasów aromatycznych, co prowadzi do dysfunkcji komórek powodując zamieranie rośliny. Pierwsze objawy można zaobserwować po 7 – 10 dniach. Całkowite zamieranie roślin następuje po około 3 tygodniach. Wysoka temperatura i wilgotność powietrza oraz silne nasłonecznienie przyspieszają działanie środka. Środek nie zalega w glebie i ulega rozkładowi przez mikroorganizmy glebowe.

   

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Nufarm

  Grupa upraw: Buk, Chodniki, Drogi dojazdowe, Gorczyca, Grusza, Jabłoń, Len, Łąki Zobacz wszystkie

  Przeznaczenie: uprawy sadownicze uprawy ogrodnicze szkółki drzew i krzewów uprawy rolnicze

  Substancja czynna: Glifosat

  Cena

  Dawkowanie - Klinik Free 360 SL (glifosat)

  Opinie - Klinik Free 360 SL (glifosat)

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Zobacz zamienniki Klinik Free 360 SL (glifosat)

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma