Agrosimex logo

KILEO 400 SL

Producent: Nufarm

Kod produktu: 22457

pojemność:
1 l
5 l
10 l
15 l
20 l
pojemność:
1 l
5 l
10 l
15 l
20 l

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

28.23 zł za 1szt.
28.23 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Wysyłka i płatność
Zwroty
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Kileo 400 SL jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania perzu oraz chwastów dwuliściennych (jednorocznych i wieloletnich) na ścierniskach i w uprawach jabłoni. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych i ręcznych.

 

Zawartość substancji czynnych: 

  • glifosat w formie soli izopropyloaminowej (związek z grupy aminofosfonianów) - 240 g w 1 litrze środka (20,70%),
  • 2,4-D w formie soli alkoiloaminopropylowo-dimetyloaminowej (związek z grupy fenoksykwasów) - 160 g w litrze środka (13,80%).

 

Chwasty wrażliwe: w dawce 3 l/ha:

w dawce 4 l/ha:

w dawce 5 l/ha:

w dawce 6 l/ha:

fiołek polny,

mniszek pospolity,

ostrożeń polny,

perz właściwy,

samosiewy rzepaku ozimego,

samosiewy pszenicy,

żółtlica drobnokwiatowa,

maruna bezwonna.

pokrzywa zwyczajna (do 9-10 liści),

powój polny (do 9-10 liści),

przymiotno kanadyjskie (do 9-10 liści),

rdest ptasi.

 

mniszek pospolity,

krwawnik pospolity,

przetacznik bluszczykowy,

wiechlina roczna,

przymiotno kanadyjskie,

perz właściwy.

 

powój polny (w starszych fazach rozwojowych),

pokrzywa zwyczajna,

ostrożeń polny.

 

 

STOSOWANIE ŚRODKA 

Uprawa

Termin stosowania

Dawka

Zabieg ścierniskowy - zwalczanie perzu właściwego i innych chwastów po zbiorze roślin uprawnych, przed rozpoczęciem upraw pożniwnych.

Środek stosować od połowy sierpnia do późnej jesieni na zielone, intensywnie rosnące chwasty. Po zbiorze rośliny uprawnej, a przed zastosowaniem środka nie wykonywać żadnych zabiegów uprawowych. W momencie zabiegu rośliny perzu powinny mieć wysokość 10-25 cm i wytworzone co najmniej 3-4 w pełni wykształcone liście. Jednoroczne chwasty jednoliścienne powinny mieć co najmniej 5 cm wysokości, a chwasty dwuliścienne w pełni wykształcone dwa liście właściwe.

 

4,0 l/ha.

Sady jabłoniowe

Środek stosować w okresie od wiosny do jesieni na zielone chwasty w czasie intensywnego ich wzrostu. Wyższe dawki stosować na chwasty silnie zaawansowane w rozwoju oraz w przypadku silnego zachwaszczenia.

6,0 l/ha

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Wysyłka i płatność

Zwroty

Opinie

Usługi

Cena:
28.23 zł za 1szt.
28.23 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma