Agropak

EAN:5907734000724

Karate spray 750 ml

Karate Spray to środek owadobójczy w formie mikroemulsji, który działa kontaktowo i żołądkowo. Przeznaczony jest do zwalczania mszyc, miseczników oraz innych szkodników gryzących i ssących, występujących na roślinach ozdobnych, jabłoniach, warzywach kapustnych, ogórkach oraz papryce, zarówno w ogrodach przydomowych, jak i działkowych. Środek działa powierzchniowo na rośliny i jest przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych z użyciem opryskiwaczy ręcznych. Uwaga! Należy zachować szczególną ostrożność i przeczytać etykietę oraz informacje dotyczące produktu przed każdym użyciem. Obowiązują zasady bezpieczeństwa oraz warunki prawne dotyczące nabywania i stosowania środków ochrony roślin.
  • Waga:

    1 kg

produkt dostępny Placeholder

produkt dostępny

19,83 zł

Zobacz historię ceny

lub zamów telefonicznie

ikona wysyłka w 48h Placeholder

wysyłka w 48h

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

KARATE SPRAY

  • zwalcza mszyce, miseczniki i inne szkodniki na roślinach ozdobnych
  • środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych

Karate Spray – środek owadobójczy w formie mikroemulsji gotowej do użycia, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników gryzących i ssących. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych, jabłoni, warzyw kapustnych, ogórka i papryki w ogrodach przydomowych i w ogrodach działkowych.

 

Sposób stosowania

Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwa. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Uprawa

Zwalczanie Agrofagu

Jak stosować? Dawkowanie

róża, rośliny ozdobne, rośliny zielone, rośliny kwitnące

mszyca, skoczek różany, misecznik, zmienniki, wciornastek, błonkówki, gąsienice chrząszczy minujące i zjadające liście

kapusta, brokuł, kalafior, kapusta brukselska

mszyca, gąsienice bielinka kapustnika, gąsienice tantnisia krzyżowiaczka, gąsienice błyszczka jarzynówka

ogórek, papryka

przędziorek, mączlik