Agrosimex logo

Imidan 40 WG

Producent: Agrosimex

Kod produktu: 26851

Waga:
1kg
5kg
Waga:
1kg
5kg

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

104.22 zł za 1szt.
104.22 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Imidan 40 WG jest środkiem owadobójczym o szerokim spektrum działania. Zwalcza owady znajdujące się we wszystkich fazach rozwojowych – od jaj po dorosłe osobniki. Optymalne efekty osiągane są przy zastosowaniu środka w fazie tzw. „czarnej główki”.

Substancja czynna: fosmet (400g/kg)

 

Imidan 40 WG stosowanie:

Środek owadobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania owocówki jabłkóweczki w sadach jabłoniowych i gruszowych, na roślinie działa powierzchniowo.

 

Cechy produktu:

  • Zastosowanie w uprawie jabłoni i gruszy do zwalczania owocówki jabłkóweczki,
  • możliwe stosowanie w programach minimum pozostałości i integrowanej ochrony,
  • czas rozkładu substancji aktywnej w owocach – około 40 dni,
  • pełne spektrum działania na stadia rozwojowe motyli w tym na „czarną główkę”
  • kontroluje ważne gospodarczo szkodniki z rzędu motyli.

Imidan 40 WG dawkowanie

Uprawa

Agrofag

Dawka

Termin stosowania

Jabłoń, grusza

Owocówka jabłkóweczka

1,25 kg/ha.

Środek stosować od początku fazy rozwoju owoców do fazy początku dojrzewania        (BBCH 71-81) zgodnie z sygnalizacją, to jest w fazie rozwojowej jaja szkodnika zwanej „czarną główką”. Zabieg powtórzyć po minimum 20 dniach.

 

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

Opinie

Usługi

Cena:
104.22 zł za 1szt.
104.22 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma