Agrosimex logo

Focus turbo sprej zwalcza osy i szerszenie 750ml

Producent: Focus

Kod produktu: 31815

EAN: 5900644533825

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

23,53 zł za 1szt.
23,53 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Piana do likwidacji gniazd os i szerszeni. Opakowanie pod ciśnieniem umożliwia rozpylanie preparatu z dużej odległości, co pozwala ograniczyć ryzyko bezpośredniego kontaktu z owadami. Piana bardzo dokładnie pokrywa gniazda. Jej działanie jest natychmiastowe

 

Zastosowanie gaśnicy Focus turbo sprej osy i szerszenie 750ml

Gaśnicę Wstrząsnąć przed użyciem. Likwidowane gniazda owadów obficie spryskać przez około 7 sekund, aby nasączyć je dobrze produktem. Główny strumień kierować w otwór gniazda. W przypadku likwidacji gniazda dużego, zaleca się zastosowanie wydłużonego czasu oprysku – około 12 sekund. Preparat charakteryzuje się dużym (2-3 m) strumieniem, dlatego w czasie oprysku należy ustawić się plecami do wiatru. Do usuwania gniazda przystępować po upływie 24 godzin. Oprysk wykonywać późnym popołudniem lub wieczorem, z uwagi na mniejszą aktywność owadów.

W przypadku likwidacji gniazda znajdującego się w zamkniętym pomieszczeniu, po wykonanym zabiegu, należy wywietrzyć pomieszczenie przez 1 godzinę.

W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.

Opinie

Usługi

Cena:
23,53 zł za 1szt.
23,53 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma