Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus pułapka na mrówki - 3 sztuki w opakowaniu

  Marka: Focus

  EAN: 5900644534907

  Cena

  Cena

  Produkt chwilowo niedostępny

  Wysyłka 48h

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Focus pułapka na mrówki - 3 sztuki w opakowaniu

  Przynęta gotowa do użycia. Pułapka na mrówki jest bardzo skuteczną i bezpieczną metodą zwalczania tych owadów. Żel umieszczony w pojemniku działa jak przynęta i trutka na niechcianych gości. Produkt można stosować w mieszkaniach, domach, na tarasach, balkonach itp.
  Zalety pułapki: skuteczna przez 3 miesiące, prosta w użyciu – wystarczy ścisnąć i aktywować pułapkę, wabi wszystkie gatunki mrówek, zwalcza całe kolonie mrówek.

   

  Zastosowanie

  Sposób

  Pułapkę umieścić przy ścieżkach mrówek, wejściu do gniazd.

   

  Instrukcje stosowania: Przed użyciem produktu należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety i ulotki oraz postępować zgodnie z wszystkimi uwzględnionymi tam instrukcjami. Przed użyciem produktu oszacować stopień oraz miejsca inwazji karaczanów. Do wyłącznego użytku wewnątrz pomieszczeń.

  Szczegółowe instrukcje stosowania: :

  -Otwieranie pułapki: Odciąć koncówkę pułapki wzdłuż zaznaczonej linii.

  -Aktywacja pułapki: Nacisnąć kapsułę zawierającą żel owadobójczy, umieszczając całą jej zawartość w środkowej przegrodzie.

  -Umieść pułapki w zalecanych miejscach.

   

  SPOSÓB STOSOWANIA: Aplikacja żelu-przynęty w pułapki z żelem:

  DAWKA:

  Niska infestacja (liczebność szkodników): 0,2 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 2 pułapki (5 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

  Wysoka infestacja (liczebność szkodników): 0,4 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 4 pułapki (10 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

  Produkt wykazuje skuteczność do 4 tygodni od zastosowania.

  Zabieg można powtórzyć po 3 miesiącach od zastosowania.

   

  Zastosowanie środków ostrożności: W celu uniknięcia wytworzenia odporności zwalczanej populacji, środek stosować naprzemiennie z alernatywnym produktem zawierającym inną substancję aktywną. Nie umieszczać pułapek w miejscach, w których mogłyby one doprowadzić do skażenia żywności, pasz bądź wody pitnej. Kontynuować aplikację produktu jedynie do momentu ustania inwazji. Przestrzegać zasad dawkowania i częstotliwości stosowania produktu. W celu optymalizacji skuteczności dezynsekcji, stosować procedury dobrej praktyki higienicznej: usunąć bądź zabezpieczyć dostęp do wszelkich źródeł żywności. Pułapka powinna być jedynym źródłem pożywienia dostępnym dla karaczanów. W celu optymalizacji skuteczności działania, kontrolować pułapki w odstępach cotygodniowych. Zabrudzone bądź zniszczone pułapki wymienić na nowe. Produkt stosować w miejscach trudno dostępnych dla dzieci oraz zwierząt w celu minimalizacji ryzyka konsumpcji. Nie wyrzucać produktu na powierzchnię gruntu, do cieków wodnych, zlewów bądź systemów odwadniających. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody. Po zakończeniu dezynsekcji zebrać pułapki w celu ich utylizacji. Niewykorzystane resztki produktu, jego opakowanie i inne pozostałości (np. martwe insekty) utylizować zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

   

  Zastosowanie szczególnych środków ostrożności:

  Unikać kontaktu z oczami i skórą. Aplikować w miejscach niedostępnych dla dzieci. Stosować w miejscach pozostających poza zasięgiem zwierząt. Nie stosować na powierzchniach bądź przyrządach pozostających w kontakcie z żywnością/paszami. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody.

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644534907

  Cena

  Opinie - Focus pułapka na mrówki - 3 sztuki w opakowaniu

  Usługi

  Produkt chwilowo niedostępny.

  Powiadomienie o dostępności

  Aby powiadomić Cię o dostępności, musisz być zalogowany.

  Dostaniesz maila, jak tylko wybrany produkt pojawi się w sprzedaży.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma