Agrosimex logo

Focus pułapka karaluch prusak 1szt

Producent: Focus

Kod produktu: 34400

EAN: 5900644534914

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

1,02 zł za 1szt.
1,02 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Gotowa do użycia przynęta w postaci żelu przeznaczona do zwalczania karaluchów to skuteczny sposób na pozbycie się tych owadów. Żel ma właściwości wabiące i trujące. Pułapka jest zarówno bezpiecznym, jak i wygodnym rozwiązaniem w walce z karaluchami. Produkt można stosować w mieszkaniach,
domach i pomieszczeniach biurowych.

Zalety pułapki: skuteczna przez 3 miesiące, prosta w użyciu – wystarczy ścisnąć i aktywować pułapkę, wabi wszystkie gatunki karaczanów.

 

Zastosowanie

SPOSÓB

pułapkę umieścić w miejscu występowania owadów

 

Instrukcje stosowania: Przed użyciem produktu należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety i ulotki oraz postępować zgodnie z wszystkimi uwzględnionymi tam instrukcjami. Przed użyciem produktu oszacować stopień oraz miejsca inwazji karaczanów. Do wyłącznego użytku wewnątrz pomieszczeń.

Szczegółowe instrukcje stosowania: :

-Otwieranie pułapki: Odciąć koncówkę pułapki wzdłuż zaznaczonej linii.

-Aktywacja pułapki: Nacisnąć kapsułę zawierającą żel owadobójczy, umieszczając całą jej zawartość w środkowej przegrodzie.

-Umieść pułapki w zalecanych miejscach.

 

SPOSÓB STOSOWANIA: Aplikacja żelu-przynęty w pułapki z żelem:

DAWKA:

Niska infestacja (liczebność szkodników): 0,2 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 2 pułapki (5 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

Wysoka infestacja (liczebność szkodników): 0,4 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 4 pułapki (10 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

Produkt wykazuje skuteczność do 4 tygodni od zastosowania.

Zabieg można powtórzyć po 3 miesiącach od zastosowania.

 

Zastosowanie środków ostrożności: W celu uniknięcia wytworzenia odporności zwalczanej populacji, środek stosować naprzemiennie z alernatywnym produktem zawierającym inną substancję aktywną. Nie umieszczać pułapek w miejscach, w których mogłyby one doprowadzić do skażenia żywności, pasz bądź wody pitnej. Kontynuować aplikację produktu jedynie do momentu ustania inwazji. Przestrzegać zasad dawkowania i częstotliwości stosowania produktu. W celu optymalizacji skuteczności dezynsekcji, stosować procedury dobrej praktyki higienicznej: usunąć bądź zabezpieczyć dostęp do wszelkich źródeł żywności. Pułapka powinna być jedynym źródłem pożywienia dostępnym dla karaczanów. W celu optymalizacji skuteczności działania, kontrolować pułapki w odstępach cotygodniowych. Zabrudzone bądź zniszczone pułapki wymienić na nowe. Produkt stosować w miejscach trudno dostępnych dla dzieci oraz zwierząt w celu minimalizacji ryzyka konsumpcji. Nie wyrzucać produktu na powierzchnię gruntu, do cieków wodnych, zlewów bądź systemów odwadniających. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody. Po zakończeniu dezynsekcji zebrać pułapki w celu ich utylizacji. Niewykorzystane resztki produktu, jego opakowanie i inne pozostałości (np. martwe insekty) utylizować zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

 

Zastosowanie szczególnych środków ostrożności:

Unikać kontaktu z oczami i skórą. Aplikować w miejscach niedostępnych dla dzieci. Stosować w miejscach pozostających poza zasięgiem zwierząt. Nie stosować na powierzchniach bądź przyrządach pozostających w kontakcie z żywnością/paszami. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody.

Opinie

Usługi

Cena:
1,02 zł za 1szt.
1,02 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma