Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus pułapka karaluch prusak 1szt

  Marka: Focus

  EAN: 5900644534914

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Zobacz zamienniki.

  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu - Focus pułapka karaluch prusak 1szt

  Gotowa do użycia przynęta w postaci żelu przeznaczona do zwalczania karaluchów to skuteczny sposób na pozbycie się tych owadów. Żel ma właściwości wabiące i trujące. Pułapka jest zarówno bezpiecznym, jak i wygodnym rozwiązaniem w walce z karaluchami. Produkt można stosować w mieszkaniach,
  domach i pomieszczeniach biurowych.

  Zalety pułapki: skuteczna przez 3 miesiące, prosta w użyciu – wystarczy ścisnąć i aktywować pułapkę, wabi wszystkie gatunki karaczanów.

   

  Zastosowanie

  SPOSÓB

  pułapkę umieścić w miejscu występowania owadów

   

  Instrukcje stosowania: Przed użyciem produktu należy dokładnie zapoznać się z treścią etykiety i ulotki oraz postępować zgodnie z wszystkimi uwzględnionymi tam instrukcjami. Przed użyciem produktu oszacować stopień oraz miejsca inwazji karaczanów. Do wyłącznego użytku wewnątrz pomieszczeń.

  Szczegółowe instrukcje stosowania: :

  -Otwieranie pułapki: Odciąć koncówkę pułapki wzdłuż zaznaczonej linii.

  -Aktywacja pułapki: Nacisnąć kapsułę zawierającą żel owadobójczy, umieszczając całą jej zawartość w środkowej przegrodzie.

  -Umieść pułapki w zalecanych miejscach.

   

  SPOSÓB STOSOWANIA: Aplikacja żelu-przynęty w pułapki z żelem:

  DAWKA:

  Niska infestacja (liczebność szkodników): 0,2 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 2 pułapki (5 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

  Wysoka infestacja (liczebność szkodników): 0,4 g przynęty na 1 m2 powierzchni (np. w przypadku pułapek zawierających 2,5 g żelu należy rozstawić 4 pułapki (10 g przynęty) w pomieszczeniu o powierzchni 22 m2).

  Produkt wykazuje skuteczność do 4 tygodni od zastosowania.

  Zabieg można powtórzyć po 3 miesiącach od zastosowania.

   

  Zastosowanie środków ostrożności: W celu uniknięcia wytworzenia odporności zwalczanej populacji, środek stosować naprzemiennie z alernatywnym produktem zawierającym inną substancję aktywną. Nie umieszczać pułapek w miejscach, w których mogłyby one doprowadzić do skażenia żywności, pasz bądź wody pitnej. Kontynuować aplikację produktu jedynie do momentu ustania inwazji. Przestrzegać zasad dawkowania i częstotliwości stosowania produktu. W celu optymalizacji skuteczności dezynsekcji, stosować procedury dobrej praktyki higienicznej: usunąć bądź zabezpieczyć dostęp do wszelkich źródeł żywności. Pułapka powinna być jedynym źródłem pożywienia dostępnym dla karaczanów. W celu optymalizacji skuteczności działania, kontrolować pułapki w odstępach cotygodniowych. Zabrudzone bądź zniszczone pułapki wymienić na nowe. Produkt stosować w miejscach trudno dostępnych dla dzieci oraz zwierząt w celu minimalizacji ryzyka konsumpcji. Nie wyrzucać produktu na powierzchnię gruntu, do cieków wodnych, zlewów bądź systemów odwadniających. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody. Po zakończeniu dezynsekcji zebrać pułapki w celu ich utylizacji. Niewykorzystane resztki produktu, jego opakowanie i inne pozostałości (np. martwe insekty) utylizować zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

   

  Zastosowanie szczególnych środków ostrożności:

  Unikać kontaktu z oczami i skórą. Aplikować w miejscach niedostępnych dla dzieci. Stosować w miejscach pozostających poza zasięgiem zwierząt. Nie stosować na powierzchniach bądź przyrządach pozostających w kontakcie z żywnością/paszami. Stosować jedynie w trudno dostępnych miejscach, z dala od wody.

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644534914

  Cena

  Opinie - Focus pułapka karaluch prusak 1szt

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Zobacz zamienniki.

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma