Focus

EAN:2000000309514

Focus Power bombex farumy 0,2l środek owadobójczy 1000m3

Focus Power Bombex® FARUMY to środek owadobójczy przeznaczony do zwalczania mrówek, pluskiew domowych, much, pleśniakowca lśniącego i jego larw, komarów, roztoczy, karaczanów-prusaków, os i szerszeni. Czynnik aktywny: cyfenotryna, praletryna. Aplikacja polega na opryskiwaniu powierzchni, miejsc, pęknięć i szczelin oraz tworzeniu barier wokół budynków. Przed użyciem należy wstrząsnąć pojemnik i rozcieńczyć odpowiednią ilość środka wodą. Możliwe metody to zamgławianie "na zimno" lub "na gorąco". Środek można stosować w budynkach użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, gospodarskich oraz w miejscach produkcji lub przechowywania żywności i środkach transportu. Należy stosować zgodnie z zaleceniami i zasadami bezpieczeństwa. Kupujący musi spełniać określone warunki prawne i posiadać odpowiednie przeszkolenie.

  • Pojemność:

    200ml

wycofano ze sprzedaży Placeholder

wycofano ze sprzedaży

ikona Tylko oryginalne produkty Placeholder

Tylko oryginalne produkty

ikona 100% polska firma Placeholder

100% polska firma

Focus Power Bombex®FARUMY to środek owadobójczy do zwalczania mrówek, pluskiew domowych, much, pleśniakowca lśniącego i jego larw, komarów, roztoczy, karaczanów-prusaków, os i szerszeni.

Czynnik aktywny: cyfenotryna, praletryna

 

 

Zalecane dawki przy opryskiwaniu powierzchni, miejsc, pęknięć powierzchni, szczelin oraz tworzenie barier wokół budynków

Sposób aplikacji

Dawka

Powierzchnia

Zalecana ilość wody

Duża liczba owadów lub zastosowanie na nieoczyszczonych/lub
silnie chłonnych powierzchniach np. na podłodze

100 ml

100 m2(50ml/m2)

5 l

Zastosowanie cieczy użytkowej w pomieszczeniach - zamgławianie
"na zimno" lub "na gorąco".

kubatura

Zamgławianie "na zimno"

100 ml

500 m3

5 l

Zamgławianie "na gorąco"

100 ml

500 m3

bez rozcieńczenia

 

 

Stosowanie Focus Power Bombex®FARUMY

  • Przed użyciem wstrząsnąć pojemnik z produktem, a następnie napełnić czysty zbiornik opryskiwacza, połową ilości wody zalecanej do użycia. Dodać odpowiednią ilość Focus Power.
  • Środek stosuje się w budynkach użyteczności publicznej, biurowej, w budynkach przemysłowych, w zabudowaniach gospodarskich, w pomieszczeniach gdzie produkowana lub przechowywana jest żywność oraz w środkach transportu.
  • Stosować w formie rozcieńczonego roztworu do opryskiwania.

 

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska. Kupującym środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.