Agrosimex logo

Focus granulat na mrówki solniczka 100g

Kod produktu: 31810

EAN: 5900644534075

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

8,63 zł za 1szt.
8,63 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Focus granulat zwalcza mrówki solniczka 100g- 10m2

Preparat owadobójczy w formie granulatu do posypywania. Zwalcza mrówki nachodzące do budynków z zewnątrz oraz bytujące w ich pobliżu – na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach i ścieżkach. Możliwe jest również sporządzenie roztworu i zalania gniazd owadów. Preparat wykazuje skuteczność już po 24 godzinach od zastosowania. Kolonie mrówek ulegają całkowitemu wyginięciu po około 15–20 dniach od zabiegu

Substancja czynna: cypermetryna (insektycyd), tetrametryna (pyretroid), geraniol

 

Zastosowanie

Przeznaczenie

Sposób/dawka

Posypywanie

Widoczną warstwę granulek rozsypać na powierzchni gniazda i ścieżkach, którymi wędrują mrówki;

10 g preparatu wystarcza na 1m2 powierzchni, na której bytują mrówki, lub na 1 gniazdo mrówek

Podlewanie

Preparat bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie- 100g proszku rozpuścić w 2,5 l wody,, dokładnie wymieszać i polać gniazdo mrówek; 500 ml roztworu roboczego wystarcza do likwidacji 1 gniazda.

 

Sposób użycia:

Posypywanie: Widoczną warstwę granulek należy rozsypać na powierzchni gniazda i ścieżkach, którymi wędrują mrówki. 10 g preparatu wystarcza na 1 m2 powierzchni, na której bytują mrówki lub na 1 gniazdo mrówek.

Podlewanie: Preparat bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. 100 g proszku rozpuścić w 2,5 ltr wody, dokładnie wymieszać i polać gniazdo. 500 ml roztworu roboczego wystarcza do likwidacji 1 gniazda.

Produkt można stosować do zwalczania mrówek nachodzących z zewnątrz do budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej: w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach produkcyjnych, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych, inwentarskich, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, a także mrówek bytujących w ich pobliżu (na balkonach, tarasach, podjazdach, chodnikach i ścieżkach oraz przy fundamentach zabudowań). 

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (np. opadów deszczu) zastosować świeżą porcję preparatu. W przypadku bardzo dużego nasilenia owadów zabieg należy powtórzyć.

 

Środki ostrożności:

Przechowywać w suchych i chłodnych pomieszczeniach. Nie przechowywać w pobliżu produktów spożywczych i pasz. Nie spożywać. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Po zakończeniu pracy z preparatem umyć ręce wodą z mydłem.

Opinie

Usługi

Cena:
8,63 zł za 1szt.
8,63 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma