Agrosimex logo

Focus AE zwalczający muchy komary 300 ml

Producent: Focus

Kod produktu: 31822

EAN: 5900644533924

Cena
Cena

Ilość:

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

11,29 zł za 1szt.
11,29 zł za 1 szt.
Opis produktu i specyfikacja
Opinie
Usługi

Opis produktu i specyfikacja

Środek owadobójczy, pozwalający łatwo i szybko pozbyć się much i komarów z domu. Preparat w formie aerozolu gotowego do użycia. Zawiera 3 substancje aktywne: cypermetrynę, tetrametrynę, geraniol. Działa bardzo szybko, niemal natychmiast zabijając owady.

 

Sposób użycia:

Przed zabiegiem wynieść lub przykryć akwaria z rybkami, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Nie używać na tapetach i spryskiwać z odległości przynajmniej 1 metra od powierzchni i ścian. Wstrząsnąć przed użyciem. Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej niż 7-10 sekund. Rozpylać z dala od twarzy, nacisnąć przycisk i trzymając produkt w pozycji pionowej rozpylać w pomieszczeniu.

Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez około 1 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.

 

Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz

 

Opinie

Usługi

Cena:
11,29 zł za 1szt.
11,29 zł za 1 szt.

Produkt dostępny od ręki

Wysyłka 24h

Ilość:
Dlaczego Agrosimex?

Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

25 sklepów detalicznych

Na rynku od 1991 roku

Tylko oryginalne produkty

100% Polska firma