Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus AE zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533870

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka

  11,96 zł za 1szt.
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Focus AE zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Aerozol owadobójczy przeznaczony do zwalczania mrówek faraona w pomieszczeniach. Preparat charakteryzuje się dobrą skutecznością na powierzchniach gładkich – glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe. Środek jest gotowy do użycia. Trzy substancje aktywne – cypermetryna, tetrametryna, geraniol – zapewniają bardzo skuteczne działanie biobójcze.

   

  Sposób użycia:

  Przed zabiegiem wynieść lub przykryć akwaria z rybkami, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Nie używać na tapetach i spryskiwać z odległości przynajmniej 1 metra od powierzchni i ścian. Wstrząsnąć przed użyciem. Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej niż 7-10 sekund. Rozpylać z dala od twarzy, nacisnąć przycisk i trzymając produkt w pozycji pionowej rozpylać w pomieszczeniu.

  Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez około 1 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.

   

  Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz

   

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533870

  Cena

  Opinie - Focus AE zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Usługi

  Cena brutto:
  11,96 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma