Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus aerozol zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533870

  Cena

  Cena

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Focus aerozol zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Aerozol owadobójczy przeznaczony do zwalczania mrówek faraona w pomieszczeniach. Preparat charakteryzuje się dobrą skutecznością na powierzchniach gładkich – glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe. Środek jest gotowy do użycia. Trzy substancje aktywne – cypermetryna, tetrametryna, geraniol – zapewniają bardzo skuteczne działanie biobójcze.

   

  Sposób użycia:

  Przed zabiegiem wynieść lub przykryć akwaria z rybkami, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Nie używać na tapetach i spryskiwać z odległości przynajmniej 1 metra od powierzchni i ścian. Wstrząsnąć przed użyciem. Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej niż 7-10 sekund. Rozpylać z dala od twarzy, nacisnąć przycisk i trzymając produkt w pozycji pionowej rozpylać w pomieszczeniu.

  Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez około 1 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.

   

  Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz

   

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533870

  Cena

  Opinie - Focus aerozol zwalcza mrówki faraona ogrodowe 300ml

  Usługi

  Produkt wycofany ze sprzedaży

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma