Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Focus AE uniwersalny zwalcza owady latające 300ml

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533962

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  11,96 zł za 1szt.
  Opis produktu i specyfikacja
  Opinie
  Usługi

  Opis produktu

  Preparat przeznaczony do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach, zwłaszcza: much, os,giez (much końskich), komarów, meszek i innych owadów latających.

   

  Focus AE uniwersalny zwalcza owady latające 300ml - Sposób użycia:

  Przed zabiegiem wynieść lub przykryć akwaria z rybkami, terraria, klatki ze zwierzętami. Wynieść lub przykryć artykuły spożywcze i naczynia na żywność. Nie używać na tapetach i spryskiwać z odległości przynajmniej 1 metra od powierzchni i ścian. Wstrząsnąć przed użyciem. Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej niż 7-10 sekund. Rozpylać z dala od twarzy, nacisnąć przycisk i trzymając produkt w pozycji pionowej rozpylać w pomieszczeniu.

  Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez około 1 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.

   

  Unikać bezpośredniego kontaktu z produktem oraz wdychania par. W czasie wykonywania zabiegu nie jeść, nie pić, nie palić. Zaleca się stosowanie środków ochrony osobistej: ubranie robocze, rękawice ochronne z materiałów odpornych na działanie rozpuszczalników, okulary ochronne, stosować wyłącznie w miejscach dobrze wentylowanych. Po wykonaniu zabiegu umyć twarz i ręce wodą z mydłem. Przechowywać z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz

  Specyfikacja

  Marka: Focus

  EAN: 5900644533962

  Cena

  Opinie

  Usługi

  Cena brutto:
  11,96 zł za 1szt.

  Produkt dostępny

  Wysyłka 24h

  Ilość:

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma