Item 1 of 0
  Agrosimex logo

  Fernando Forte 300 EC 1l (fluroksypyr, trichlopyr) Corteva - herbicyd

  Marka: Corteva

  Grupa upraw: Użytki zielone

  EAN: 3362130140634

  Przeznaczenie: uprawy ogrodnicze

  Substancja czynna: Fluroksypyr, Trichlopyr

  Cena

  Cena

  Ilość:

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  110,05 zł za 1szt.
  Cena netto: 101,90 zł

  Zobacz historię ceny

  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14
  Opis produktu i specyfikacja
  Dawkowanie
  Do pobrania
  Opinie
  Usługi
  Możesz potrzebować także
  Proponowane produkty

  Opis produktu - Fernando Forte 300 EC 1l (fluroksypyr, trichlopyr) Corteva - herbicyd

  Agrofag: Gwiazdnica pospolita, Babka lancetowata, Krwawnik pospolity, Mniszek lekarski, Pokrzywa zwyczajna, Szczaw zwyczajny, Ostrożeń polny

  Fernando Forte 300 EC jest herbicydem w formie koncentratu do sporządzania emulsji , stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na użytkach zielonych. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne fluroksypyr i trichlopyr zaliczane są do grupy O. Fernando Forte 300 EC przeznaczony jest do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych.

   

  Zawartość substancji czynnych: fluroksypyr (związek z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych) – 150 g/l (14,68%) trichlopyr (związek z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych) – 150 g/l (14,68%)

  Fernando Forte 300 EC jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym pobieranym przez liście chwastów, w mniejszym stopniu przez ich korzenie. Po wchłonięciu jest szybko transportowany do tkanek merystematycznych części nadziemnej i korzeni. Środek wnika do wnętrza chwastów najpóźniej w ciągu godziny od zastosowania. Opady deszczu po tym okresie nie obniżają jego skuteczności. 

  Środka nie stosować:

  • na rośliny mokre, chore, słabe lub uszkodzone przez przymrozki, choroby oraz szkodniki,
  • w temperaturze powietrza poniżej 8°C i powyżej 25°C, – w czasie nadmiernej suszy, upałów oraz w przypadku chłodnej pogody,
  • po nocnych przymrozkach oraz przed spodziewanymi przymrozkami, –
  • gdy istnieje niebezpieczeństwo zanieczyszczenia wody, która będzie używana do nawadniania, pojenia lub innych celów gospodarskich /domowych

   

  Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

  Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 ptk 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupującym środki ochrony roślin musi być osoba trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

  Specyfikacja

  Marka: Corteva

  Grupa upraw: Użytki zielone

  EAN: 3362130140634

  Przeznaczenie: uprawy ogrodnicze

  Substancja czynna: Fluroksypyr, Trichlopyr

  Cena

  Dawkowanie - Fernando Forte 300 EC 1l (fluroksypyr, trichlopyr) Corteva - herbicyd

  Opinie - Fernando Forte 300 EC 1l (fluroksypyr, trichlopyr) Corteva - herbicyd

  Usługi

  Cena brutto:
  110,05 zł za 1szt.
  Cena netto: 101,90 zł

  Zobacz historię ceny

  Produkt dostępny

  Wysyłka 48h

  Ilość:
  lub zamów telefonicznie 48 668 09 14

  Dlaczego Agrosimex?

  Ponad 7000 produktów wysokiej jakości

  25 sklepów detalicznych

  Na rynku od 1991 roku

  Tylko oryginalne produkty

  100% Polska firma